Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Gruzínska mladá kráska sa preslávila v ruskom šoubiznise vďaka účasti na prehliadke „Dom-2“... Tata Blumenkrantz sa počas svojho pôsobenia v škandálnom televíznom projekte veľa zmenila. Ako dievča vyzeralo pred plastickými operáciami a čo sa po nej stalo, je popísané ďalej v článku.

krátky životopis

Tata sa na projekte objavila s priezviskom Abramson. Je ale známe, že ide iba o pseudonym. Skutočné meno dievčaťa je Zubkhaya. Po svadbe sa z dievčaťa stal Blumenkrantz. Toto priezvisko jej pomohlo dosiahnuť vytúženú celebritu, takže ani po rozvode ju Abramson nezmenil.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Tata sa narodila v zime roku 1993 v Gruzínsku v úplnej rodine. Jej detstvo nebolo ľahké. Matka a otec mali zlý vzťah. Je známe, že muž sa choval voči deťom a svojej manželke dosť agresívne. Tiež rád bozkával fľašu a neposkytoval dostatok svojej rodiny.

V dôsledku toho sa rodičia budúcej hviezdy „House-2“ rozviedli. Matka Tata Maria Tristanovna nemohla žiť po boku svojho bývalého manžela. Osamelá matka s deťmi bola navyše v Gruzínsku nesmierne zložitá usadiť sa a ešte slušnejšie zarobiť peniaze.

Výsledkom bolo, že žena vzala so sebou syna a dcéru a išla skúsiť šťastie do Číny. Nikdy sa znovu nevydala. Zorganizovala však vlastný obchod s predajom obuvi. Maria Tristanovna musela veľmi tvrdo pracovať.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Preto deti často zostávali pri opatrovateľke. Keď si Tata získala popularitu, často novinárom hovorila, že jej chýba starostlivosť a pozornosť matky. Ale napriek tomu majú teraz dve známe ženy dobrý vzťah. Žijú neďaleko a mama pomáha Tate s výchovou vnučky.

Je zaujímavé, že televízna hviezda dnes komunikuje aj so svojím otcom. Ich spoločné fotografie sa z času na čas objavia na webe. Dievča ale nerád odpovedá na otázky o svojom otcovi. Jednoducho odpovie, že vo vzťahu s jej otcom je dnes všetko v poriadku.

Po rozvode podporoval Tatu a v súčasnosti zostáva po jeho boku, v prípade potreby pomáhal. Otec hviezdy televíznej šou sa znovu oženil. Komunikuje tiež so svojou manželkou Nadeždou Blumenkrantzovou.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Tata študovala v Číne. V r navštevovala školu na ruskom veľvyslanectve. Dievča promovalo s vyznamenaním. Potom, čo Abramson vstúpil na ekonomickú univerzitu. Treba poznamenať, že gruzínska kráska bola vždy hrdá na svoje vynikajúce intelektuálne schopnosti.

Skvele sa učila kdekoľvek. Dnes Tata hovorí 6 jazykmi naraz. Okrem gruzínčiny, angličtiny a ruštiny je to aj mingrelčina, čínština, francúzština.

V Číne sa zaznamenali nielen duševné schopnosti dievčaťa, ale aj jej svetlý vzhľad a tvorivé vlohy. Tatu bol viackrát pozvaný na rôzne šou, strieľať do reklamy. Potom začala snívať o tom, že sa stane populárnou. Dievča sa rozhodlo začať cestu škandalóznou šou „Dom-2“, pretože na iných miestach nemohla preraziť.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

V tej chvíli sa mamičkin obuvnícky biznis začal postupne stávať nerentabilným, a tak sa jej Abramson rozhodol pomôcť s reklamou prostredníctvom televízneho projektu. Potom dievča na sociálnych sieťach otvorene vyhlásilo: „Idem do PR, počkaj.“

Tata sa spočiatku nechystala budovať lásku v šou. Skutočné pocity ju však našli samy. V televíznom projekte sa dievča zamilovalo a vydalo sa za Valeryho Blumenkrantza... Tu gruzínska žena otehotnela a porodila dcéru Beatrice. Vzťah medzi manželmi bol spočiatku veľmi ťažký. Prisahali nadávky, ale nemenej žiarivo sa nalíčili.

Maria Tristanovna dokonca prišla pomôcť svojej dcére s projektom. To však iba urýchlilo rozpad manželstva. Výsledkom bolo, že sa Tata a Valera rozviedli. Dievča projekt opustilo a jej bývalý manžel si v šou založil novú rodinu. Je zaujímavé, že samotná Tatina matka našla šťastie v „Dome 2“.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Maria Tristanovna stretla na webe muža, s ktorým sa čoskoro začali stretávať. Vyvolený pre ňu neprišiel do projektu, ale ženu si zavolal so sebou.

Samotná Tata fanúšikom opakovane hovorila, že je vo vzťahu opäť šťastná. Pravidelne zverejňovala fotografie s vyvoleným z Monaka a poznamenala, že je milionár, ktorý je pripravený ísť pre svoju milovanú za čímkoľvek.

Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka
Tata Blumenkrantz so svojím bývalým manželom a dcérou

Ale zatiaľ sa okrem vyhlásení o blížiacej sa svadbe neobjavili žiadne ďalšie tematické novinky od dievčaťa. Na ruke nemá zásnubný prsteň. Predplatitelia populárnej gruzínskej ženy sú si istí, že Blumenkrantz stále miluje svojho bývalého manžela a robí pre jeho návrat všetko možné.

Úspechy

Blumenkrantz predtým sníval o závratnej kariére v oblasti financií. Tu sa jej nepodarilo dosiahnuť svoj cieľ. Vďaka tomu si dievča uvedomilo, že je oveľa jednoduchšie zarobiť si peniaze, pretože je známe po celej krajine. Pomohla jej v tom šou „Dom-2“. Dnes má Tata veľa fanúšikov napriek tomu, že z televízneho projektu odišla už dávno.

Hlavným zdrojom príjmu pre gruzínsku krásku sú sociálne siete... Napríklad na Instagrame má viac ako 800 tisíc predplatiteľov. Preto Tata na reklame zarába veľké peniaze. Okrem toho je úspešná v predaji. Napríklad predáva štýlové oblečenie.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Spolu s bývalým manželom sa pokúsili otvoriť jedinečnú cukráreň. Tata veľmi rada varí a dúfala, že svoj kuchársky talent využije na zarábanie peňazí. Bežná príčina ale rýchlo vyhorela. Prispel k tomu aj rozvod. Cukráreň fungovala veľmi krátko.

Tata a Valera sa nedokázali ani len dohodnúť, ako ďalej spolupracovať. Neskôr chcelo dievča podnikať samo, ale nepriaznivá epidemiologická situácia jej to nedovolila. Dnes sa Tata snaží neinvestovať do žiadnych nových projektov, ale len pokojne čakať na ťažké obdobie.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Keď sa Blumenkrantz (po rozvode nezmenila priezvisko) spýta na jej povolanie, dievča vždy zaznamená, že je predovšetkým blogerka a modelka. Je pravda, že mladá matka nikdy nevyšla na pódium. Ale často sa zúčastňuje rôznych fotografických relácií.

Takže nedávno bolo dievča dokonca pozvané inzerovať elegantné šperky slávnej značky. Tata sa s touto úlohou vyrovnala dokonale.

Sám Blumenkrantz vychováva trojročnú dcéru. Dievča neskrýva, že napriek všetkým dostupným zárobkovým príležitostiam nie je pre ňu ľahké zvládnuť ju sama. Preto z času na čas vyžaduje finančnú pomoc od svojho bývalého manžela.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Je pravda, že teraz je mužova nová manželka tiež tehotná a nemá možnosť zabezpečiť 2 rodiny naraz. V akútnej finančnej situácii sa bývalí manželia úspešne presadzujú. Na rôznych šou pravidelne diskutujú o téme peňazí.

Zaujímavosti

Tata Blumenkrantz (pred a po plastoch, jej fotografie vzbudili záujem fanúšikov) o sebe pravidelne hovorí nezvyčajné fakty:

  • národnosť dievčaťa určujú naraz dve krvi - židovská a gruzínska;
  • napriek svojmu očarujúcemu vzhľadu je Abramson vynikajúca žena v domácnosti - perfektne varí tradičné gruzínske pečivo a ako dieťa snívala o tom, že sa stane kuchárkou;
  • v Číne Tata nemala vážne milostné príbehy, pretože dievča vždy uvádzalo, že nechce manželstvo s Aziatom (je si istá, že má príliš odlišnú mentalitu s čínskymi mužmi);
  • hviezda "House-2" sníva o tom, že sa v budúcnosti stane matkou mnohých detí, ale dievča je na to pripravené iba v plnohodnotnej rodine s mužom, v ktorého bude mať dôveru (zatiaľ čo mladá matka to vedľa seba nevidí);
  • Tata dúfa, že sa s rodinou presťahuje do Európy, považuje Moskvu iba za vynikajúci zárobok, nie však za pokojný život s deťmi.

Vzhľad pred plastom

Tata Blumenkrantz pred a po plastickej chirurgii vyzerá úplne inak... Dievča prišlo na škandálny televízny projekt so svojim prirodzeným prirodzeným vzhľadom. Potom už vyzerala veľmi roztomilá a atraktívna. Samotná Tata rada hovorí, že jasný vzhľad je výsledkom zmesi gruzínskej a židovskej krvi.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Je pravda, že keď sa novinári pýtali dievčaťa a jej matky otázky, odkiaľ pochádza židovský pôvod, ženy im nedokázali odpovedať. Gruzínske korene sú ale určite badateľné. Abramson pôvodne prichádzal k projektu s prirodzeným nosom. Pre dievča bol dosť veľký a vynikajúci.

Zároveň si nepokazil tvár. Akonáhle hviezda pripustila, že od asi 16 rokov začala snívať o tom, že si upraví nos, čím sa stane miniatúrnejšou. Ale dlho nemala takúto príležitosť a strach jej prekážal. Vďaka tomu jej dal televízny projekt šancu. Hviezda televíznej šou si je istá, že miniatúrny nos je znakom ženskosti.

Parametre Tata pomôžu študovať tabuľku:

možnostiCharakteristické
Rast169 cm
Váha58 kg
Veľkosť pŕsprirodzená sekunda

Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. FotkaJe zaujímavé, že samotná Tata rada prikrášľuje svoje vlastné parametre. Napríklad v rozhovoroch si zvyčajne všimne, že jej výška je 175 cm („takmer modelka“). Aj keď sa ukázalo, že v skutočnosti je dievča o niečo kratšie. Všimnúť si takýto rozpor nie je ľahké, pretože bývalý Abramson je milovníkom vysokých podpätkov.

Prirodzená farba vlasov Blumenkrantz je tmavá blond. Ale v televíznej šou prišla blondína. V tejto podobe dievča strávilo niekoľko rokov. Tateove blond vlasy vyzerali veľmi dobre.

Aj keď predplatitelia niekedy písali známym osobnostiam, komentáre, že jej neprirodzené blond pramene, ešte viac zvýrazňujú gruzínsky nos. Dievčatko sa to úspešne zasmialo, ale aj potom pochopilo, že každý mesiac posilňuje svoju túžbu po plastike nosa.

Tata sa tiež vydala za blond vlasy. Potom sa dramaticky zmenila a stala sa z nej brunetka. Takéto zmeny umožnili dievčaťu vyzerať ešte jasnejšie, zaujímavejšie, individuálne. Teraz mladá matka hovorí, že bude pokračovať v experimentoch s vlasmi.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Snáď sa na chvíľu stane jasne červenou alebo zvolí modro-čiernu farbu vlasov. Tata je si istá, že v mladom veku by malo každé dievča donekonečna experimentovať so svojím vzhľadom, aby si mohla zvoliť ideálnu možnosť.

Pred všetkými vykonanými operáciami Abramsonová maskovala nedostatky v jej názore mejkapom. Preto maľovala veľmi žiarivo. Dievča sa pokúsilo zmenšiť nos pomocou kontúrovania. Je pravda, že to nebolo veľmi úspešné a výsledok spôsobil posmešky fanúšikov.

Pokiaľ ide o postavu Taty, v tejto oblasti nikdy nemala problémy. Dievčaťu sa vždy darilo udržiavať sa v skvelej kondícii. Blumenkrantz pribrala iba počas tehotenstva.

Ale po narodení Betty sa gruzínska kráska rýchlo vzchopila a vrátila sa k pôvodnej váhe. Tata bola štíhla pred všetkými plastickými operáciami a zostáva rovnaká aj dnes.

Plastická operácia

Tata Blumenkrantz hovorí, že je k plastu neutrálna. Dievča nikdy neodsudzuje toho, kto sa rozhodol takýmto spôsobom zmeniť svoj vzhľad, ale nie je ani horlivým fanúšikom chirurgických zákrokov. Tata sa mi všeobecne páčil pred aj po plastoch.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Hviezda televíznej šou je si však istá: ak existuje možnosť napraviť existujúce nedostatky, určite by sa mala využiť. Preto keď bol nový účastník požiadaný, aby podstúpil rinoplastiku, Blumenkrantz okamžite súhlasil.

Výsledkom bolo, že špecialisti výrazne znížili Tata nos.... Stala sa kratšia, menšia. Plastický chirurg navyše zaostril hrot. Dievčaťu sa výsledok operácie veľmi páčil.Akonáhle Blumenkrantz novinárom povedala, že po plastickej chirurgii sa začala cítiť oveľa istejšie a uvoľnenejšie.

Teraz sa dievča šťastne pozerá na seba do zrkadla a za nič sa nehanbí. Nakoniec si Tata vôbec dovolí ísť von bez mejkapu. Ráno dokonca píše príbehy pre sociálne siete a nabáda dievčatá, aby sa nebáli byť prirodzenou.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Rinoplastika však nie je jedinou zmenou, pre ktorú sa dievča rozhodlo. Okrem toho zmenila aj veľkosť pier. Táto časť Blumenkrantzovej tváre bola od prírody bacuľatá a vynikajúca. Ale dievča ju chcelo ešte zefektívniť. Celkovo boli vykonané dva zákroky.

Po prvom Tata nebola spokojná s veľkosťou pier a požiadala, aby ich ešte zväčšila. Teraz škandalózna hviezda televíznej šou pravidelne navštevuje svoju obľúbenú kozmetičku a sleduje veľkosť a stav pier. Ak je to potrebné, dievča plánuje pokračovať a ďalej ich zvyšovať.

Fanúšikovia opakovane kládli gruzínskej kráske otázky týkajúce sa zväčšenia poprsia. Existuje predpoklad, že dievča si túto časť tela aj napravilo. Ale Tata už opakovane vysvetľovala: nezvyšovala svoje prsia a nijako sa nezmenila.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Je to tak, že dievča schudlo a na pozadí štíhlejšieho tela začalo zvlášť vyniknúť prirodzené poprsie druhej veľkosti. Blumenkrantz sa navyše naučila zdôrazňovať svoju dôstojnosť oblečením a špeciálnym make-upom. Napríklad s otvoreným výstrihom zvýrazní prsia podkladovými a kontúrovacími výrobkami.

Napriek početným povestiam bývalá televízna hviezda neopravila žiadne ďalšie časti tela. Všetky ďalšie vizuálne zmeny sa jej podarilo dosiahnuť správnym líčením, pomocou profesionálnej kozmetičky a niekoľkými ďalšími trikmi. Napríklad pre svoje vlastné fotenia dokázala Tata nájsť dokonalú pózu a našla svoju „pracovnú stránku“.

Vzhľad po plaste

Tata Blumenkrantz pred a po plastickej chirurgii sa môže pochváliť atraktívnym vzhľadom. Dnes má dievča tmavé vlasy. Odtieň „tmavej čokolády“ si vybrala pre seba. Nová farba vlasov, ktorá sa objavila po všetkých chirurgických zmenách, sa k Tate hodí veľmi dobre.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Fanúšikovia poznamenávajú, že s ním vyzerá sofistikovanejšie a elegantnejšie. Blumenkrantz sa o svoje vlasy stará veľmi opatrne. Pravidelne navštevuje kozmetické salóny, opakuje farbenie, robí procedúry na zvlhčenie a výživu.

Dnes má Tata perfektný plochý a drobný nos, plné pery, o ktorých snívala.

Nedávno si predplatitelia začali všimnúť, že strabizmus, ktorý bol zjavne viditeľný už skôr, zmizol. Najskôr sa vyskytli návrhy, že hviezda „House-2“ a v tejto oblasti niečo chirurgicky opraví. Ukázalo sa však, že všetko je oveľa jednoduchšie - dievča jednoducho vymenilo šošovky za lepšie a naučilo sa ich správne nosiť.

Po všetkých plastických operáciách sa zmenil dokonca aj Blumenkrantzov štýl. Napríklad začala maľovať úplne inak. Dievča si upravilo obočie a rozšírilo ich tak, ako je to dnes populárne. Okrem toho začala pravidelne predlžovať mihalnice a vyrábať najživší očný make-up.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Teraz možno Tatu nazvať skutočnou orientálnou krásou. Jej pohľad sa stal výraznejším, silnejším a jasnejším. Dievča rada zvýrazňuje svoje zväčšené pery žiarivým rúžom. Napríklad červená alebo bordová. Jej outfity začali byť viac odhaľujúce. Nechýbali obtiahnuté minišaty, kožené nohavice, legíny, odhalené topy.

Samotná hviezda televíznej šou vysvetľuje, že takéto zmeny sú dôsledkom zvýšeného sebavedomia. Teraz si dievča odvážne dovolí akékoľvek oblečenie, ktoré chce, pretože vyzerá perfektne.

Tajomstvá krásy

Tata Blumenkrantz (pred a po plastoch, jej fotografie nájdete na internete) takmer nikdy nemala problémy so svojou postavou. Ako už bolo uvedené vyššie, dievča nápadne tlstlo iba počas tehotenstva.

Pribrala cez 15 kg. Samotnej Tatu to vôbec neprekážalo.Odvážne jedla všetko, čo chcela, a bola si istá, že po pôrode schudne. A tak sa aj stalo. Blumenkrantz sa veľmi rýchlo dostal späť do formy.Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. Fotka

Za týmto účelom:

  1. Najskôr som pripravil správne menu, minimalizoval som v ňom sladkosti a pečivo. Diéta dievčaťa bola založená na dusenej a varenej zelenine, malom množstve obilnín, množstve rýb a bieleho mäsa. Tata nikdy nehladovala, ale zníženie obsahu kalórií v strave a odstránenie škodlivých látok z nej jej pomohlo začať rýchlo chudnúť.
  2. Keď to lekári povolili, mladá matka okamžite začala aktívne vykonávať fyzické cvičenia. Napríklad začala chodiť do posilňovne alebo plávať. Ak Tata nemá možnosť aktívne cvičiť mimo domova, potom si vo vlastnom byte organizuje telocvičňu. K tomu má dievča vždy na sklade potrebné doplnky. Napríklad malé činky a gumička na cvičenie.
  3. Keď začali odchádzať prvé kilá navyše, Blumenkrantz prepojila aj kozmetické salóny. Začala navštevovať zoštíhľovacie telové zábaly, zvolila pre seba účinnú anticelulitídnu masáž a pravidelne sa kúpala v cédrovom sude. Dievča dnes pokračuje v tejto starostlivosti o seba.

Tata Blumenkrant pred a po plastickej chirurgii, chudnutie. FotkaTata sa netají tým, že istý čas dokonca brala špeciálne tabletky na chudnutie. Dievča skutočne chcelo rýchlejšie schudnúť a vrátiť sa do verejného života. V tom čase však Blumenkrantz narazil na podrobný článok o nebezpečenstve takýchto fondov a ich negatívnych dopadoch na zdravie žien. Potom mladá matka drogu bez zľutovania vyhodila a začala sa vyrovnávať sama.

V živote Taty hrajú dôležitú úlohu aj kozmetické salóny.... Vďaka svojej popularite na Instagrame môže dievča navštíviť mnohé z nich zadarmo. A v salónoch hviezda „House-2“ rada vyberá komplexné ošetrenie tváre a tela. Nevyhnutné - zvlhčovacie.

Pred aj po plastickej chirurgii sa Blumenkrantz Tatu dá nazvať krásnym veľkolepým dievčaťom. Aby mladá matka vyzerala ako teraz, musela tvrdo pracovať. Do akcie sa dostali aj plastické operácie a najlepšie salóny krásy v Moskve.

Video o Tate Blumenkrantzovej

Tata Blumenkrantz v programe „Vlastne“:

Ohodnoťte článok
Kozmetológia a plastická chirurgia pre ženy. Oprava vzhľadu. Spôsoby, metódy, postupy na zlepšenie postavy a tváre
Pridať komentár

Tvár

Nohy

Vlasy