Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. Fotka

Účesy po plecia sú už mnoho rokov považované za jeden z najmódnejších a najpopulárnejších vo svete kaderníctva.... Mnoho žien má pre perfektný účes špeciálne krátke vlasy a vlasy ostrihané dlhé.

Existuje veľa možností a metód na úpravu stredne dlhých vlasov a každý deň ich je čoraz viac.

Výhody strihu po plecia

Účesy po plecia majú vďaka svojej všestrannosti množstvo výhod. V porovnaní s krátkymi si stredné vlasy zachovávajú svoj tvar dlhšie, existuje viac možností na úpravu účesu - účes je možné meniť každý deň, niekedy aj niekoľkokrát za deň.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaOkrem toho sú pohodlnejšie ako dlhé vlasy, pretože nevyžadujú príliš veľa času na opustenie, menej sa štiepia na koncoch a nie sú tak zamotané. Bez ohľadu na tvar tváre, štruktúru vlasov, vek, pre ne môžete ľahko zvoliť vhodný rám. Ak vás unavujú nie príliš dlhé vlasy, je ľahšie si z nich vypestovať vrkoč až po pás.

Grunge

Zákon o móde hovorí, že štýly sa vždy vrátia. Grunge, ktorý je módny v 80. rokoch minulého storočia, patrí práve k takýmto smerom. Vrátil sa k nám s roztrhanými džínsami, neforemnými tričkami a najpohodlnejšími, zámerne nedbalými topánkami.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaMierne rozstrapatené pramene, povinná prítomnosť ofiny s roztrhnutými okrajmi, rozptýlenie kučier v rôznych smeroch vytvárajú obraz minx a šibalskej ženy. Styling nebude trvať veľa času - stačí na vlasy naniesť penu a oddeľovaním prameňov ich posúvať, sušiť žehličkou.

Predĺžený bob

Je mylná predstava, že strih bobov je mimoriadne krátky účes. Pre dievčatá, ktoré si chcú zachovať strednú dĺžku vlasov, je celkom vhodný predĺžený bob. Tento typ strihu bude vyhovovať oválnej tvári a pri správnom výbere tvaru ofiny môže rozjasniť nedostatky trojuholníkového a štvorcového typu tváre.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaNa rozdiel od grunge, bob môže byť vôbec bez ofiny. Veľmi dobre omladí vekovú tvár, skryje problémové oblasti. Predĺžené bočné pramene, ich asymetria a pre odvážnejšie dámy - chrám oholený na jednej strane, nevyšli z módy už tri až štyri roky.

Podľa situácie sa vlasy, ktoré sa hodia na bob, dajú ľahko a jednoducho vysušiť alebo rozstrapatiť alebo trochu rozčesať pri korienkoch - obraz sa okamžite zmení.

Nenechajte si ujsť najpopulárnejší článok v stĺpcoch: Trendové farby na vlasy tento rok. Fotografie a trendy v kaderníctve.

Kaskáda

Obchodný štýl, elegantný účes, romantický výkon a pohodlný domáci styling - to všetko majú majitelia kaskádového strihu s vlasmi po plecia. Tenké vlasy, ani hrubé, ani kučeravé, ani rovné, nebudú prekážkou pri kúpe tohto účesu.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaNezáleží ani na tvare tváre. Vek ženy, ktorá sa odváži pod kaskádou ostrihať vlasy, sa vizuálne zníži o niekoľko rokov. Kaskáda bez ofiny skryje lícne kosti štvorcovej tváre a ofina zaoblí podlhovastý ovál.

Tónovanie alebo sfarbenie doplní vrstvenie kaskády, vyrobené vo forme rebríka. Strihanie vlasov je vždy objemné a dlho nestráca svoj tvar, a to ani pri minimálnom úsilí vynaloženom na styling.

Námestie

Účes bob patrí do klasického štýlu. Drobné prerušenia jeho popularity vyvolávajú dojem, že námestie zostalo v móde mnoho desaťročí. Existuje nespočetné množstvo variácií na tému námestia.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaExistuje sedem všeobecne prijatých pokynov. A už každý z nich sa rozvetvuje do veľkého počtu podtypov:

 • Najlepším príkladom strihu po plecia je klasický rovný bob.
 • Asymetrický štvorec so zaujatosťou na jednej strane a na druhej strane môže na žiadosť dievčaťa úplne zakryť ucho, napoly alebo ho možno oholiť pod chlapcom
 • Lichobežníkový štvorec si za posledných päť rokov udržal stálu popularitu.
 • Najjednoduchšie na starostlivosť, štýlové, prispôsobiteľné rôznym typom stylingu, je odstupňovaný štvorec - zložitá viacvrstvová štruktúra s bujným objemom, pri výbere kaderníka však musíte byť opatrní.
 • Štvorček „na nohe“ zdôrazní krásu krku, dodá jemným vlasom objem, vyhladí neposlušné husté vlasy.
 • Pre dievčatá so širokými lícnymi kosťami je vhodný štvorec s predĺžením - hladký, úhľadný účes s predĺženými kudrlinami vpredu.
 • Dvojitý štvorec je na prvý pohľad veľmi podobný štvorcu na nohe, ale jedná sa o zásadne odlišné štýly. Orezané dno a dlhšia vrchná vrstva dodajú účesu eleganciu a bezchybnosť.

Strana

Dobre definované okraje a ofiny v akomkoľvek štýle sú výhodnými vlastnosťami strihu po dĺžke stránky. Krátky, takzvaný francúzsky tresk, je veľmi vhodný na účes v tvare stránky. Musí nevyhnutne plynulo prechádzať do hlavnej štruktúry vlasov bez skokov a prahov.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. Fotka
Strih cez rameno na strane vyzerá lepšie na hustých vlasoch

Za predpokladu, že strihanie vykonáva skúsený majster, vlasy nevyžadujú denný styling - po šampónovaní a rozčesávaní stačí, aby vlasy prirodzene vyschli. Ak potrebujete dodať stylingu ešte prísnejší vzhľad, stačí špičky mierne pootočiť smerom dovnútra.

Nenechajte si ujsť najpopulárnejší článok v stĺpcoch: Módny strih bob bob pre stredné vlasy. Foto, pohľad spredu a zozadu.

Rebrík

Modernejšia verzia strihu - rebrík tiež naznačuje prítomnosť ofiny. Zdá sa, že vlasy, mierne zaoblené nad obočím, idú po stranách po schodoch neviditeľného schodiska. Odtiaľ pochádza aj názov.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaJe povolený aj účes bez ofiny s otvoreným čelom, potom kaskádový zostup začína od brady a pramene siahajú až k ramenám. Rebrík môže byť vytvorený od výšky uší po plecia a bočné a zadné pramene môžu byť vyrovnané.

Vlasy ostrihané rebríkom a zhromaždené v cope budú mať bujný, ale úhľadný vzhľad. Hodí sa k oblečeniu rôznych štýlov.

Aurora

Všestranný, objemný a jasný účes Aurory zahŕňa krátke kučery na korune a predĺžené konce po stranách a zo zadnej časti hlavy. Dáva dievčatám a dámam zvláštne čaro, ženskosť, jemnosť.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaMedzi jej fanúšikov patria majitelia tenkých vlasov s rozštiepenými končekmi, väčšinou s rovnou štruktúrou. Pri kladení to nevyžaduje špeciálne úsilie. Ale bude to vyzerať nevhodne v kombinácii s okrúhlou tvárou a nedostatočne vysokým dievčaťom.

Strihy s predĺžením

Veľkolepé, niekedy až odvážne strihy po plecia s predĺženými prameňmi vždy priťahovali oči mužov a vzbudzovali závisť nežného pohlavia. Štýlovosť, elegancia, jedinečnosť účesov s predĺženými koncami odlišujú jeho majiteľa od davu.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaRovný alebo odstupňovaný strih, rovnomerný alebo bočný rozchod, správne prispôsobený tvári oválnej a vlasovej štruktúry, zdôrazňujú individualitu. Iba s predĺženým oválnym tvarom tváre nie sú kombinované dlhé bočné kudrlinky, ktoré vizuálne ešte viac roztiahnu formy.

Strihy po plecia pre jemné vlasy

Hlavnou nevýhodou tenkých vlasov je nedostatok objemu, ktorý sa dá ľahko odstrániť použitím viacvrstvového strihu po plecia s asymetrickými koncami. Bob, aurora, štvorec s rovnými rovnými ofinami sa lepšie hodí pre tenké vlasy; odstupňované účesy veľmi dobre zvýšia nádheru účesu.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaPomôže to zachrániť situáciu farbením všetkých vlasov na svetlohnedú farbu alebo jednotlivých prameňov v kontrastnej farbe. Kontrast by nemal byť príliš tvrdý, pokiaľ nechcete použiť štýl odpadu. Vhodná bude aj svetlá ofina, ktorá príliš nezakrýva čelo.

Strihy po plecia pre husté vlasy

Husté vlasy najčastejšie nerobia svojim milenkám problémy. Dokonale si zachovajú svoj tvar, styling na nich vydrží dlho. Správne navrhnutá kontúra účesu vám umožní zaobísť sa vôbec bez stylingu.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaVýber štýlu bude závisieť iba od tvaru tváre a želaní klienta. Môže to byť rovnaká polárna žiara, bobový strih s hustými vlasmi vyzerá nádherne, bob by bol vynikajúcou možnosťou. Bezkonkurenčná voľba pre husté vlasy - stránka.

Strihy po plecia pre kučeravé vlasy

Viacvrstvové zrážky sú schopné zdôrazniť krásu kučeravých vlasov - budú sa zdať ľahké, vlajúce okvetné lístky: rebrík, polárna žiara, štvorec.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaAk chcete a môžete vlasy upravovať dlho a dôkladne, môžete použiť ofinu. Zaneprázdneným a lenivým ľuďom je lepšie bez toho.

Strihy po plecia pre hladké vlasy

Hladké, rovnako ako jemné vlasy, si vyžadujú viac objemu vďaka viacvrstvovým kaskádovým strihom. Dlhé ofiny, mierne zvlnené konce a zvýraznené zlaté pramene harmonicky zapadnú do obrazu s hladkými vlasmi.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaOválna alebo okrúhla tvár potrebuje trochu kratšiu ofinu, najlepšie so strapatým okrajom. Grunge, predĺžený bob, kaskáda, polárna žiara budú najlepšou dekoráciou pre hladké vlasy.

Strihy po plecia s ofinou: rovné, šikmé, odstupňované, roztrhané

Rozmanitosť foriem a typov tohto prvku účesu umožňuje jeho použitie s cieľom zdôrazniť individualitu spravodlivého sexu, vytvoriť obraz jedinej, atraktívnej a tajomnej krásy.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaOfiny môžu byť krátke, dlhé alebo stredné, zvýšené, zvlnené alebo rovné, stenčené alebo silné. Má niekoľko podôb:

 • klasický rovný;
 • skosený;
 • absolvoval;
 • roztrhané;
 • trojuholníkový: klasický alebo „egyptský“.

Strihy po plecia nie vždy znamenajú ofinu. Ale ak je, tak najznámejšia a najrozšírenejšia možnosť: priama klasika. Používa sa stále a hodí sa ku všetkým štýlom. Rovná hladká ofina sa najlepšie kombinuje s bobovými a bobovými strihmi na pleciach, najmä na rovných tenkých vlasoch.

Zdôrazňuje výraznosť očí, vizuálne zvyšuje objem vlasov a skrýva asymetriu tvárových prvkov. Dlhé rovné ofiny dávajú dievčaťu tajomstvo a príťažlivosť. Aby sa zabránilo ďalším nepríjemnostiam, rovné ofiny sa neodporúčajú majiteľom kučeravých a kučeravých vlasov.

Šikmá ofina je aktuálnejšia ako kedykoľvek predtým. Grunge, bob, bob, polárna žiara, rebrík - všetky tieto účesy po plecia môžu obsahovať ofinu so zaujatosťou. Nielen, že je štýlový a módny, ale nesie aj množstvo praktických funkcií. Patrí sem maskovanie stareckých škvŕn alebo materských znamienok, oprava asymetrie tváre a zjednodušenie úpravy vlasov.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaAsymetrické ofiny zjemnia a romantické rysy. Kučeravé a vlnité vlasy sa budú musieť upravovať aj pri úprave úkosov.

Ofina s promóciou je univerzálna vo všetkých ohľadoch - hodí sa k akémukoľvek typu vlasov, zdobí akýkoľvek ovál tváre, ľahko sa upravuje, dlho si drží tvar, môže byť prvkom každého z vyššie uvedených strihov na pleciach.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaVždy vyzerá štýlovo, nemá vekové obmedzenia, dá sa použiť v akejkoľvek životnej situácii - od každodenného pracovného prostredia až po spoločenský príjem.

Roztrhané okraje ofiny harmonicky doplnia promóciu. Môžu sa vykonávať bez absolvovania štúdia.Roztrhané ofiny dodajú ženskej tvári zvláštne čaro, prídu do popredia, „zakrývajú“ menšie chyby vzhľadu. Môže to byť doplnok alebo hlavný prvok absolútne všetkých druhov účesov po plecia.

Malé rysy tváre na pozadí úhľadne rozmiestnených ríms na okrajoch ofiny získajú závažnejšie a jasnejšie tvary. Okrúhly a štvorcový ovál sa trochu utiahne vďaka nepravidelným skokom prameňov na čele.

Mierne vlnité tenké vlasy vyzerajú dobre a ľahko sa hodia do roztrhnutej ofiny. Hustá roztrhnutá ofina musí obsahovať absolvovanie.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaVzhľadom na typy ofiny, nemožno nespomenúť trojuholníkové ofiny, ktoré sa stali obľúbenými vďaka herečke Mile Jovovich... Toto je dosť odvážne, avantgardné rozhodnutie dievčat, ktoré sú schopné čeliť spoločnosti a odolávať kritike. Kombinácia tmavých vlasov a trojuholníkovej ofiny môže mať obrovský úspech.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaBlondínky a majitelia tenkých vlasov sú lepšie, keď nesnívajú o trojuholníkových ofinách - efekt bude opačný. Egyptský štýl trojuholníkových ofín si vyžaduje osobitnú odvahu, avšak v takom prípade budete musieť pri výbere oblečenia, doplnkov a líčenia dodržiavať rovnakú líniu.

Nenechajte si ujsť najpopulárnejší článok v stĺpcoch: Módny strih bob bob na krátke vlasy. Foto, pohľad spredu a zozadu.

Strihy po plecia bez ofiny

Mladé dievčatá často uprednostňujú strihy po plecia bez ofiny - a to je správna voľba. Dokonalé tvary tváre v takomto ráme sú nápadnejšie. Na pozadí rovných vlasov, zostupujúcich pod bradu, sa odhalí všetko čaro mladého oválu, nežnosť dievčenskej pokožky, zatiaľ čo sa objaví tajomný a zvodný obraz.

Ľudia nad 35 rokov sú spravidla aktívni, požadovaní v odbore, vždy veľmi zaneprázdnení a úspech v osobnom živote a kariére do veľkej miery závisí od ich vzhľadu. Strihanie po plecia v tomto veku príde vhod viac ako inokedy - vyžaduje si minimum času na starostlivosť, vyzerá elegantne, ľahko sa premení z každodenného na pracovný a dokonca aj slávnostný vzhľad.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaPre dámy v strednom veku tiež nezaškodí zvoliť strih bez ofiny s vlasmi, ktoré sa len dotýkajú ramien. Dokonale maskuje na niektorých miestach už vznikajúce vrásky, mierne ovisnutú pokožku pod lícnymi kosťami.

Na rozdiel od možnosti s ofinou, bez ofiny, je jednoduchšie zvoliť strih, ktorý bude zodpovedať vašej tvári a štruktúre vlasov. Vo zvyšku ide o techniku ​​- urobiť rozchod na správnom mieste, kde je to potrebné - prípadne ho skrútiť, prípadne rozčesať, a to sa nestalo už desať rokov.

Výber účesu pre tvar tváre

Úspešnosť pri vytváraní obrázka závisí nielen od pána - kaderníka, vizážistu, stylistu. Hlavnou vecou je čestne a kriticky zhodnotiť všetky nedostatky a výhody vlastnej tváre, mentálne alebo lepšie na papieri, opísať požadovaný obraz, sprostredkovať ho špecialistom, počúvať a riadiť sa ich radami.

Tu je niekoľko rád pre ženy s rôznymi typmi tváre.

oválna tvár

"Ideálny" tvar tváre sa považuje za oválny. Dievčatá s oválnou tvárou majú dôvod experimentovať a majú možnosť kúpiť si ten najmódnejší, najextravagantnejší, ročník, chuligán alebo naopak striktný strih, všeobecne - ten naj ...

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaStrihy po plecia s oválnou tvárou sú nekonečným poľom pre divoké fantázie. Upokojiť ich môžu iba príliš rozmarné vlasy a skromnosť ich milenky. Strihy, styling, curling, krútenie, farbenie, riedenie, promócie - pre každý vkus.

Okrúhla tvár

Asymetria v akejkoľvek podobe, ľahká bouffant na temennej časti hlavy, kaskáda alebo rebrík so zdvihnutými vlasmi cez šikmú ofinu - skvelá voľba pre dámy s okrúhlou tvárou.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaHladké účesy s rovným lúčením a kučerami rovnakej dĺžky na všetkých stranách, ak nie sú znetvorené, potom decentne pokazia vzhľad okrúhlej tváre.

Obdĺžniková tvár

Vlasy by mali čo najviac pokrývať a zjemňovať roztiahnutie a zaoblenie obdĺžnikovej tváre. Obočie môže byť mierne viditeľné pod dlhými ofinami, je lepšie skryť uši úplne pod tečúcimi prameňmi.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaNie sú povolené žiadne zvislé čiary.

Trojuholníková tvár

V žiadnom prípade by ste si nemali zakrývať už aj tak úzku bradu poslušne padajúcimi hladkými prameňmi pod ušami a „šľahaným“ šokom na temene a spánkoch si zväčšovať široké čelo.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaVeľmi dlhá, asymetrická ofina vyhladí rohy mohutného čela. Kučeravé kučery okolo neho umelo rozšíria úzku bradu.

Foto módnych účesov

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. Fotka Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. Fotka Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. Fotka Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. Fotka Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. Fotka

Možnosti tvarovania účesov s dĺžkou po plecia pre každý deň

Strihanie po plecia je dobré, pretože má veľa stylingových možností, každodenných aj elegantných. Ale vyzerať príležitostne neznamená nedbalý.

Každodenná práca, domáce práce, predpokladajme pohodlný a praktický styling pre každý deň.

K tomu je možné vlasy hladko a úhľadne vyčesať do drdola, postaviť takzvaného slimáka alebo ich pevne utiahnuť v zadnej časti hlavy.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaZhromaždením rodiny na večerné jedlo je potrebné nielen pripraviť večeru, ale tiež vytvoriť na hlave jemný obraz dobromyseľnej hostesky, zodpovedajúci útulnej, teplej atmosfére. Jeden musí iba poskytnúť účinok miernej nedbanlivosti, trochu vlasy vyčesať na korune pre objem a zakrútiť konce kučier v rôznych smeroch - na všetko okolo všetkých piatich až siedmich minút.

V nedeľu ráno si môžete dovoliť stráviť trochu viac času stylingom. Podlhovasté bočné pramene sa dajú zozadu spojiť do rôznych druhov pigtailov, chvostov, ktoré sa dajú jednoducho pripevniť pomocou rôznych spôn, čeleniek a iných zariadení.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaKeď sa kanvica zohrieva alebo sa varí kaša na raňajky, konce vlasov si môžete namotať pomocou hustých natáčok. Po pol hodine sa natáčky odstránia, vlasy sa bez česania rozoberú na samostatné pramienky - a celý deň účes poteší svojou jednoduchosťou a „domáckosťou“ všetkých okolo.

Možnosti úpravy účesu pri strihu po plecia pre zvláštne príležitosti

Existuje veľa slávnostných stylingových metód. Všetko závisí od strihu, štruktúry vlasov a fantázie pána. Najrelevantnejšie z nich sú „hollywoodske vlny“ a „gréčtina“. Oba budú lepšie pracovať s rovnako dlhými vlasmi na chrbte aj na bokoch.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaHollywoodske vlny je možné kombinovať s veľmi dlhými ofinami, grécky styling je lepší bez ofiny. Oba účesy si vyžadujú prípravu: na čisto umyté vlasy sa nanáša stylingový prípravok, ktorý sa dôkladne vysuší a rozčesá.

Pred vytvorením vĺn musíte urobiť bočný rozchod. Každý prameň vlasov, navinutý na kulme, je zafixovaný v skrútenej forme sponou a kulma je vytiahnutá. Keď sú všetky kudrlinky zvlnené a zafixované svorkami, je potrebné počkať, kým sa vlasy úplne nevychladnú, svorky vyberte a jemne riedkym hrebeňom alebo hrebeňom jemne dajte požadovaný tvar.

Hotový styling je ošetrený lakom, najmä ak sú vlasy príliš tenké alebo nepoddajné.

Elegantnosť, neha, tajomstvo sú neodmysliteľnou súčasťou gréckeho štýlu. Vlasy, ktoré sa predtým natáčali na natáčky, sa nečesajú. Bočné kudrlinky sa zhromažďujú v zadnej časti hlavy pomocou elastického pásu alebo vlásenky. Môžu byť voľné, zapletené do ľahkých vrkočov alebo skrútené škrtidlom.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaVzadu by mali vlasy v bujných prameňoch jemne padať okolo krku. Špeciálny lesk môže gréckemu účesu dodať použitie príslušenstva, ako je čelenka, obruč, boutonniere.

Módne a krásne účesy pre stredné vlasy

Spomedzi strihov po plecia považujú vizážisti za najobľúbenejšie predĺžený bob, kaskádu a rebrík. Obzvlášť módne možnosti sú bob s predĺženými vlasmi vpredu a skrátenými vzadu, asymetrický bob a bob s roztrhanou ofinou.

Kaskáda s dlhou šikmou ofinou na svetlohnedých vlasoch poprekladaná svetlofialovými prameňmi robí špliech aj na červený koberec slávnych hollywoodskych festivalov.

Strihy po plecia. Módne a krásne dámske účesy pre stredné vlasy s ofinou aj bez nej. FotkaPo rebríku je čoraz viac dopyt medzi štýlovými podnikateľkami a rušnými ženami v domácnosti, ktoré držia krok s dobou. Elegantné, moderné, nenáročné, schopnosť v pravý čas ľahko vybudovať majstrovské kadernícke dielo na hlave zvádza aj prieberčivé dámy.

Strihy na pleciach: video

Strihy účesov kaskádové po plecia:

Technológia rezania ramien:

https://www.youtube.com/watch?v=oUpF30SSJzE&list=PL64bGLC-NuDPOS6aKTv7gMWuuid6PtiME

Strih po plecia, správne vybraný a odborne prevedený, sa vždy stane záchrancom pre dievčatá, dievčatá a dámy, ktoré ho uprednostnili. Celoročné, celoročné, praktické a módne účesy vyrobené na základe takýchto vlasov nesklamú svoje milenky.

Ohodnoťte článok
Kozmetológia a plastická chirurgia pre ženy. Oprava vzhľadu. Spôsoby, metódy, postupy na zlepšenie postavy a tváre
Pridať komentár

 1. Rita

  Vyskúšala som rôzne strihy, ale kaskáda je podľa mňa najpraktickejšia. Dodáva objem a nevyžaduje veľa stylingu.

  Odpovedať
 2. Alice

  Husté vlasy spôsobujú viac problémov. A ich rezanie je mnohokrát náročnejšie ako tenkých. A výber účesu je všeobecne nereálny.

  Odpovedať

Tvár

Nohy

Vlasy