Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

V roku 2007 vyšiel televízny seriál „Deň Tatiany“, ktorý si okamžite zamiloval veľké množstvo divákov. Pred tým nepoznali Natáliu Rudovú, keďže mladá herečka potom hrala iba v malých epizódnych úlohách. V súčasnosti sa populárna herečka stala hviezdou ruskej kinematografie a šoubiznisu všeobecne.

Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Natalia má vo svojej kariére veľa dobrých filmov... Po sérii „Univer. Nová ubytovňa “(2011) si získala ešte viac fanúšikov. Dnes sa na internete strhli spory o tom, či Natália urobila plastickú chirurgiu. Samotná herečka nerada o takýchto témach diskutuje.

Stručná biografia a osobný život

Počas Veľkej vlasteneckej vojny bola babička Natálie Rudovej evakuovaná z obkľúčeného Leningradu do Uzbekistanu a potom tam zostala žiť. V roku 1983 sa Natalya narodila v uzbeckom meste Pakhtakor.

Podľa herečky mala jej rodina priemerný príjem. Otec pracoval na vrtnej stanici, ťažil ropu a mama bola obyčajná inžinierka. Po rozvode rodičov, keď malo dievča 12 rokov, sa s matkou a staršou sestrou presťahovali do ruského mesta Ivanovo.Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Otec nezmizol z Natálinho života. S láskou o ňom hovorí vo veľkom videorozhovore s Laurou Jugeliou z PeopleTalk na YouTube. Na herečkinej instagramovej stránke si môžete pozrieť fotografie mladej herečky s otcom, pod ktorými zanechala vrúcne komentáre plné nehy a lásky.

Nataša absolvovala školu a nastúpila do kultúrnej školy v meste Ivanovo. Po štúdiu dievča odišlo do Moskvy. Podľa jej slov už 16 rokov žije samostatne: najskôr v hosteli, potom v prenajatých apartmánoch. Ešte počas štúdia začala pracovať na tom, aby sa uživila. Musela tvrdo pracovať ako čašníčka a umývačka riadu.

Takto komentovala svoje staré fotografie na Instagrame: „Trochu o mojom študentskom živote. Cez prázdniny som pracovala ako čašníčka - umývačka riadu. Nešiel som do Anapy odpočívať pri mori. Išiel som tam, pretože v lete bolo kde bývať ... Nemali sme vlastné bývanie ... Mama a sestra tam tiež brigádovali. Bývali sme v prívesoch. ““Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Mladá žena sa správa k svojej rodine s veľkou láskou a nehou. Na jej Instagrame je viac ako jeden príspevok venovaný jej matke a staršej sestre, otcovi a synovcom. V Moskve sa Natalya Rudova zamestnala ako obyčajná konzultantka v obchode, prenajala si byt a začala chodiť na konkurzy, aby hľadala herectvo.

Podľa herečky jej v hlavných úlohách často odopierali, že je príliš krásna. Nedostala menšie roly, tvrdila, že jednoducho zatieni hlavnú postavu. Trvalo dlho, kým Natália získala svoju prvú významnú rolu.

Osobný život

O svojom osobnom živote povedala toto: „Mám vážne postavenie: svoj osobný život nevystavujem verejnosti. Je to pre mňa veľmi dôležité. Osobný život je osobný život. Som úplne proti tomu, aby som to ukazoval. “

V rozhovore s Laurou Jugeliou na otázku, či je teraz vo vzťahu, herečka odpovedala, že nie. Povedala o sebe, že kategoricky nebola zamilovaná. Keď začína vzťah, sú dosť dlhé. S prvou láskou boli spolu asi 7 rokov. Natália vymenovala vlastnosti, ktoré by podľa jej názoru mal mať muž.Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

To by malo byť:

 • inteligentný;
 • vzdelaný;
 • veľkorysý;
 • talentovaný.

Na svoju stránku Instagram, kde má Natalia viac ako 4 milióny predplatiteľov, napísala:

 • Nikdy som nebola tehotná; ak sa to stane, tlač o tom bude vedieť, možno iba keď moje deti pôjdu do školy.
 • Nikto nikdy nenapísal pravdu o mojom osobnom živote.
 • Môj priateľ nebol ani jeden muž, ktorý mi bol pripisovaný ako pár.
 • Milujem modrooké, dlhovlasé, svetlé a charizmatické blondínky.
 • Môj informačný kanál Instagramu je jediný spoľahlivý zdroj informácií o mne.

Profesionálna činnosť

Natalia Rudova (pred a po plastickej chirurgii) bola vždy krásne dievča... To sa opakovalo pri všetkých konkurzoch, ktoré musela absolvovať. Herečka žije od roku 2003 v Moskve. Ale až v roku 2005 získala svoju prvú menšiu rolu vo filme „Prima Donna“, ktorý nebol ani v titulkoch.

Pred vydaním televízneho seriálu „Deň Tatiany“, významného pre herecký osud Natálie Rudovej, získala iba malé epizódne úlohy.

V roku 2007 tento film videli milióny divákov. Herečka si v ňom zahrala jednu z hlavných úloh. Jej vystúpenie bolo živé a nezabudnuteľné. Po sérii si Natašu všimlo nielen publikum. Začala dostávať ponuky hrať vo filmoch, zúčastňovať sa televíznych šou a fotení.

Nemožno povedať, že dnes Natalya Rudova účinkuje iba v hlavných úlohách. Ale môžete ju vidieť v mnohých filmoch a televíznych šou.

Tu sú niektoré z nich:

p / p

Názov filmu / televízneho seriálurok vydania

na obrazovkách

Úloha vo filme / televíznom seriáliFilmový režisér
1.„Diva“2005epizodickýEfim Reznikov
2.„Kto je hlavou v tomto dome“2006–2008epizodickýAlexej Kirjuščenko, Andrej Kuznecov, Eduard Radžjučevič
3."Viola Tarakanová." Vo svete kriminálnych vášní “2004-2007epizodickýVladimír Schegolkov
4.„Koľajnice šťastia“20062 plányAlexander Kananovič
5.„Tatyana's day“2007–2008DomovEvgeny Marcelli, Michail Mokeev, Nikolay Krutikov
6.„Dych so mnou“2010DomovOlga Perunovskaya
7.„Amazonky“2011jeden z hlavnýchEvgeny Lavrentiev, Svyatoslav Vlasov, Valentina Vlasova
8.„Bozk na hlavu“2011DomovGeorgy Gavrilov
9.„Univerzita. Nový hostel “2011-2018jeden z hlavnýchZhanna Kadnikova, Petr Tochilin, Ivan Kitaev, Roman Samgin
10.„Jamajka“2012jeden z hlavnýchIgor Zabara, Oleg Maslennikov
11.„Láska v meste anjelov“2017 DomovSarik Andreasyan
12."Ženy verzus muži." Krymské sviatky “2018jeden z hlavnýchLeonid Margolin
13."Buď šťastný"20192 plányAndrej Džunkovskij
14.„Bez pamäte“20202 plányVladimír Kott

Je potrebné povedať, že zďaleka nejde o úplný zoznam obrázkov, na ktorých je herečka zamestnaná. Okrem práce vo filmoch bola Natália pozvaná, aby sa objavila vo videoklipoch slávnych umelcov: Timati, Anna Sedokova, Irakli Pirtskhalava, Ida Galich.

Možnosti tvaru

Natália Rudová je pomerne často obviňovaná z toho, že operáciou zmenila svoj vzhľad. Zároveň je v rôznych zdrojoch veľa jej fotografií, ktoré sú uvedené na porovnanie pod hlavičkou „pred a po plastickej chirurgii“. Dá sa dosť dobre povedať, že mladá žena bola vždy štíhla. Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Rôzne stránky poskytujú rôzne čísla, ktoré charakterizujú parametre postavy Natálie:

 • hmotnosť - od 55 do 60 kg;
 • výška - od 170 do 173 cm;
 • objem prsníkov - od 81 do 89 cm;
 • veľkosť pása - od 59 do 61 cm;
 • objem stehien je od 84 do 92 cm.

V novembri 2016 napísalo dievča pod svoju fotografiu z telocvične toto: „S výškou 173 cm vážim 57-58 kg. Možno by som chcel vážiť maximálne 55, ale keďže sa venujem športu, sú tu ešte nejaké svaly, ktoré vážia slušne. ““

Ale pod fotografiou z 19. júna 2015 Natalia doslova píše: „Dnes som vážila 55 kg, (výška 173) som na seba hrdá.“ Na fotografii je zobrazená na krátkom vrchu, takže môžete jasne vidieť, aký tónovaný a reliéfny tlač má dievča.

Jej početné fotografie v plavkách sú celkom presvedčivé: dievča je veľmi štíhle a fit.Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Veľkosť môžete určiť podľa parametrov obrázku pomocou tabuliek štandardných veľkostí dámskeho oblečenia:

možnostiDigitálne ukazovatele
Rast172 až 173 cm
Váha53 až 58 kg
Veľkosť pŕs (podprsenka)81 až 89 (80 B)
Pás59 až 61 cm
Boky84 až 92 cm
Veľkosť oblečenia42-44
Veľkosť topánky38-39

V rozhovore pre Laura Jugelia z PeopleTalk dievča povedalo, že má 37 veľkostí topánok. Pri analýze všetkých známych čísel sa dá povedať, že Natalia má všetky údaje proporcionálne, je veľmi štíhla a dobre stavaná.

Bola útla ako dievča. V mladosti, súdiac podľa fotografií, tiež netrpela nadváhou. Aj keď sama Natália pod niektoré obrázky na Instagrame píše, že môže pribrať, hoci len pri pohľade na jedlo.

Horúce fotografie

Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Vzhľad

Natália Rudová pred a po plastickej chirurgii (ak nejaké boli) bola a zostáva veľmi atraktívnou mladou ženou. Má pravidelné rysy, veľké mandľovo sivé modré oči, plné pery a obočie prirodzene krásneho tvaru.

Mladá žena sa navyše môže pochváliť krásnym štíhlym telom, zvodnými stredne veľkými prsiami, rovnými dlhými nohami, ladnými rukami. Vďaka športu v hale i doma je herečka vždy vo vynikajúcej fyzickej forme. Má krásne reliéfne brušáky, ploché bruško.Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Dievča vždy nosí dlhé vlasy, ktoré sa na fotografii rôznych rokov niekedy líšia farbou. Diváci a predplatitelia Natálie na sociálnych sieťach sú v podstate zvyknutí vidieť ju ako blondínku. Niekedy v skorších rokoch malo dievča tmavé vlasy. V poslednej dobe ju môžete vidieť v odtieni blond s ružovými odtieňmi.

Herečka musela často meniť farbu zo žiarivej blond na výstrednú brunetku. Pravdepodobne mala na sebe len parochne. Na fotografiách je vidieť mladú ženu s krásnymi kučerami, s vrkočmi, s neopatrnými drdolmi a dokonca s ofinou. V bežnom živote nenosí ofinu.

Vždy od vytvorenia účtu Instagram začiatkom januára 2012 sa pod všetkými fotografiami nachádzalo veľa komentárov iného charakteru. Ale napriek tomu medzi nimi existuje viac dobrých a obdivujúcich krásu dievčaťa.

Ako sa zmenil v priebehu rokov

Natalia Rudova je prirodzená blondínka. To je nespochybniteľný fakt, čo potvrdzujú aj jej fotografie z detstva. Od detstva nosí aj dlhé vlasy. Existuje veľa obrázkov roztomilého dievčatka s vrkočmi a mašličkami.

Na spoločnej fotografii so staršou sestrou Oksanou a jej matkou, kde má Nataša 10 - 12 rokov, sú vlasy oveľa tmavšie. Na rovnakom obrázku vidíte, že dievčatá majú skôr kypré pery. Na fotografiách svojich študentských rokov je Natalya Rudova tmavovlasejšia ako v detstve a vlasy má po plecia. O niečo neskôr vlasy úplne zosvetlí.Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Všetky obrázky herečky podľa dátumu môžete sledovať na jej Instagrame, ktorý o nej nazýva jediným spoľahlivým zdrojom informácií. Natália Rudová vždy zostávala štíhla. Došlo k menším výkyvom hmotnosti, o ktorých sama hovorila.

Pod kolážou z roku 2015, kde sú porovnané 2 fotografie, Nataša uvádza, že schudla 8 kg. Áno, rozdiel je zrejmý. Jeden z týchto obrázkov hovorí v angličtine: pred 4 rokmi. To znamená, že v roku 2011 bola herečka jasnou, väčšou blondínkou. Existuje niekoľko fotografií, na ktorých je dievča bacuľatejšie.

V rokoch 2011-2013. Natalia Rudova hrala v hlavnej úlohe v sériových filmoch „Zmluvné podmienky“ a „Podmienky zmluvy-2“. Diváci videli herečku ako brunetku s hustou ofinou. S najväčšou pravdepodobnosťou mala na sebe parochňu. Fotka z Instagramu na tomto obrázku spôsobila búrku diskusií a komentárov.Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Názory fanúšikov a predplatiteľov sa rozchádzali. Niektorí boli z premeny nadšení, iní boli jednoducho rozhorčení a napísali, že Natália je blondínka, aby jej bolo lepšie. Na snímkach z roku 2014 je Natalia blondína. Existuje fotografia, na ktorej má veľmi dlhú zriedenú ofinu a vlasy má tmavé až po korienky. Keď si stiahne vlasy do drdola, vyzerá ako hnedovlasá.

Na fotografiách z roku 2016 vyzerá herečka veľmi štíhlo. Na sociálnu sieť často vkladá obrázky z telocvične. Veľa videí z jej domácich úloh. Takáto práca na sebe dáva dobré výsledky.

Dievča rada nosí krátke, dobre padnúce šaty.Zdôrazňujú iba krásu jej postavy, kde nie je nič nadbytočné. V súčasnosti zostáva Natalya Rudova štíhla, fit blondína.

Plastická operácia

Natália Rudová pred a po plastickej chirurgii sa dramaticky nezmenila. To možno zistiť analýzou a porovnaním jej fotografií z rôznych rokov.

V decembri 2015 zverejnilo dievča snímku z uzavretého predpremiérového premietania filmu Mafia: Hra o prežitie. Fotografia nie je veľmi kvalitná, ale ukazuje, že nos herečky má mierne znateľný hrb. Existuje ešte niekoľko fotografií z roku 2014, kde je to dobre viditeľné.

Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis
Natalya Rudova pred a po plastoch

Na neskorších fotografiách sa nos Natálie Rudovej zmenil presne v oblasti mosta nosa, ktorá sa stala rovnomernou, a z tohto dôvodu vyzerá hrot nosa mierne otočený z polohy „v profile“. Nos je oveľa tenší a hladší. Takéto metamorfózy sa môžu dostaviť až po chirurgickom zákroku.

Na detských obrázkoch vidno, že herečka má veľmi kyprú spodnú peru. Vrch má pekný tvar, ale je užší. Fotografie z roku 2014 a neskôr ukazujú, že Natáline pery majú rovnakú veľkosť a prirodzený opuch.

Na stránkach venovaných plastickej chirurgii sa odborníci zhodujú v názore, že umelec podstúpil rinoplastiku. A pravidelne si zväčšuje pery injekciami výplní.

Kozmetologické postupy

Natalya Rudova na svojich stránkach Instagramu často zdieľa so svojimi predplatiteľmi informácie o tom, aké kozmetické procedúry absolvuje v kozmetických salónoch. U kozmetičiek v jej obľúbenom salóne „Miesto na slnku“ podľa Natálie odstraňuje starecké škvrny a vyrába masky, ktoré v zime šetria od suchej pokožky.

Okrem toho navštevuje profesionálnych masérov a hovorí, že masáž a šport sú sila. Po masáži rád robí rôzne zábaly, ktoré tónujú a dobre napnú pokožku.Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Okrem toho miluje procedúru Ulthera, napína pokožku a kontúry tváre. Jeho účinok trvá 5 rokov. Herečka nezabúda na krásu svojich nechtov. Navštevuje salóny nechtov a pedikúry. Rozžiari a tonizuje vlasy aj v kozmetických salónoch.

Natalya na svojej sociálnej sieti pomerne často inzeruje rôzne kozmetické prípravky, necháva o nich recenzie a svoje odporúčania.

Tajomstvo dobrého vzhľadu

Natalia Rudova sa so svojimi sledovateľmi na Instagrame často delí o tajomstvá svojho krásneho vzhľadu. Hovorí: „Vaše telo je vo vašich rukách.“ Dievča pravidelne chodí cvičiť do posilňovne a pracuje tam s profesionálnym trénerom, ktorý jej nedáva pôžitky.

Na jej sociálnej sieti je veľa fotografií z tréningu. Zverejňuje videá, ktoré natáča doma počas domácich tréningov. Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Herečka zdieľa svoje tajomstvá týkajúce sa chudnutia. Počas karantény pribrala 10 kg, ale nikto si to nestihol všimnúť. Vie, ako na sebe pracovať a dostať sa do požadovanej formy. Akonáhle sa Natalya s predplatiteľmi podelila o tajomstvá svojej stravy, ktorá sa nazýva chemická a zaisťuje chudnutie na varených kuracích vajciach a citrusových plodoch (grapefruity).

Photoshoot

Natália Rudová pred a po plastickej chirurgii bola a zostáva krásnou mladou ženou. Často ju pozývajú, aby sa zúčastnila natáčania pre rôzne časopisy, reklamné príspevky a charitatívne organizácie. Jej fotografie zdobili titulky najčítanejšieho lesklého pánskeho časopisu „Maxim“ trikrát v rokoch 2010, 2013 a 2020.

Posledná fotografická relácia sa konala na Bali, kde sa natáčala reality show „A Place in the Sun“, kde je Natalia moderátorkou. Na snímkach je herečka zobrazená v plavkách. Existuje fotografia, na ktorej je polonahá alebo úplne nahá, obklopená horami, morom a slnkom.Natalia Rudová pred a po plastickej chirurgii, horúce fotografie v plavkách, životopis

Táto fotografická relácia, rovnako ako predchádzajúce, neostala bez povšimnutia. Dievča navyše vždy nahráva obrázky na Instagram. Fotografie vždy získavajú veľké množstvo zobrazení, nadšených komentárov a označení páči sa mi.Okrem toho sa herečka v roku 2016 umiestnila na 2. mieste v hodnotení časopisu Maxim medzi 100 najsexi ženami v Rusku.

Zaujímavosti

Z Natálie Rudovej sa stala veľmi populárna herečka. Má viac ako 4 400 000 sledovateľov na Instagrame. Odtiaľ sa môžete dozvedieť veľa zaujímavých informácií, ktoré sa nie vždy dostanú okamžite do tlače.

Nie každý vie, že:

 • Natália pomáha bezdomovcom a chorým zvieratám, robila to ako dieťa.
 • Vyhlásila vojnu televíznemu moderátorovi Andrejovi Malachovovi za to, že ju a jej priateľa v jednom z programov ohovárali.
 • Herečka verí v astrologické predpovede a každý rok si ju objednáva u špecialistov.
 • Už mnoho rokov ju prenasledujú obsedantní fanúšikovia, ktorí môžu dokonca preniknúť do bytu.
 • Jej obľúbeným filmom je Nikita.
 • Miluje žáner fantasy v kine.
 • Natália boxuje.
 • Nemá rada posteľné scény na natáčaní filmov.
 • Má nový vlastný byt.
 • Nikdy nevyhadzuje topánky a oblečenie.

Herečka Natalya Rudova je veľmi krásna mladá žena. Ak robila plastické operácie, potom sa jej vzhľad od toho radikálne nezmenil. Dievčatko bolo dobré pred možnými chirurgickými zákrokmi a zostalo nimi aj po nich. Hlavná vec je, že je to pozitívny, spoločenský a láskavý človek.

Video zo života Natálie Rudovej

Natalia Rudova - Nový byt, šatník, úprimná streľba a vzťahy:

Ohodnoťte článok
Kozmetológia a plastická chirurgia pre ženy. Oprava vzhľadu. Spôsoby, metódy, postupy na zlepšenie postavy a tváre
Pridať komentár

Tvár

Nohy

Vlasy