Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej

"Kapous" - profesionálna talianska kozmetika. Revolučné produkty Kapus na báze kyseliny hyalurónovej zahŕňajú paletu farieb, šampónov, výplní, sér, ktoré vám umožňujú nový prístup k postupu starostlivosti a obnovy vlasov.

Účinnosť profesionálnej kozmetiky Kapus

Účinnosť potvrdzujú laboratórne testy a tisíce používateľov. Kozmetická séria obsahuje výživné, zvlhčovacie a ochranné výrobky.

Výhody Kapous sú:

 1. Kvetinová vôňa.
 2. Revolučné technológie používané pri výrobe.
 3. Všetky výrobky sú obohatené o vitamíny, živiny.
 4. Hydratačný, vyživujúci, ochranný, regeneračný účinok.
 5. Pri výrobe sa používajú iba prírodné zložky.
 6. Pôsobenie kozmetiky je zamerané na boj proti vypadávaniu vlasov, štiepeniu končekov, eliminácii lupín, revitalizácii po chémii a agresívnom pôsobení horúceho vzduchu.
 7. Ochrana pred ultrafialovými lúčmi, znečistením ovzdušia.
 8. Gély a peny na fixáciu majú mäkkú štruktúru, dokonale vytvárajú kučery bez toho, aby ich zaťažovali.
 9. Laky nezlepujú pramene dohromady, čo dodáva stylingu prirodzený vzhľad.
 10. Farbivá maskujú sivé vlasy, zachovávajú si farbu až 6 týždňov.
 11. Môže byť použitý pre akýkoľvek vek, kozmetika je absolútne neškodná, nespôsobuje alergie.

Séria kyselín hyalurónových

Capus s kyselinou hyalurónovou - paleta farbiacich a ošetrovacích prostriedkov, jedinečný vývoj kozmetickej rady. Vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej maximálne zvlhčuje, regeneruje vlasy, chráni pred atmosférickými vplyvmi a teplotnými zmenami. Vhodný na každodenné použitie, intenzívne zotavenie.

Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej

Kyselina hyalurónová Kapous obsahuje:

 1. Šampón na časté použitie. Bojuje proti suchu a vypadávaniu vlasov, zvýšenému vypadávaniu vlasov, zmýva nečistoty, eliminuje mastný lesk. Kyselina hyalurónová sa plní vlhkosťou, aminokyseliny opravujú poškodenie, dodávajú pružnosť a lesk. Nanáša sa na mokré vlasy, napení sa, vydrží 2-3 minúty, zmyje sa vodou.
 2. Filler. Napĺňa pramene silou, energiou, aktivuje metabolické procesy, obnovuje poškodenie a dokončuje štrukturálne špirály. Eliminuje „nadýchanosť“, vyhladzuje kučery, pramene sú hustejšie a pružnejšie. Aplikácia: Umyté a osušené vlasy rozdeľte na 2 časti. Odstúpte od žiaroviek o 1 - 2 cm, štetcom naneste výplň, rozčešte ich a nechajte 15 - 20 minút stáť. Vysušte sušičom vlasov, opláchnite šampónom.
 3. Elixír. Dodáva zdravý vzhľad, lesk, obnovuje textúru vlasov, chráni pred vysokými teplotami, atmosférickými javmi - účes sa zachováva za akýchkoľvek podmienok. Distribuuje sa na mokré pramene po dobu 10-15 minút, odstráni sa teplou vodou. Po opakovaní postupu osušte sušičom vlasov.
 4. Revitalizačné dvojdielne sérum na urgentné ošetrenie po chemickom stylingu. Omladzuje, napĺňa sa vlhkosťou, odstraňuje vážne škody. Vďaka vitamínu B5 chráni pred mechanickým poškodením, dodáva vlasom upravený vzhľad za každého počasia.Aplikácia: pretrepte produkt, rozotrite na vlhké vlasy, neoplachujte.
Nenechajte si ujsť najpopulárnejší článok v stĺpcoch: Trendové farby na vlasy tento rok. Fotografie a trendy v kaderníctve.

Lotion

Pleťové vody „Kapous“:

 1. S keratínom - rekonštruuje kučery po zafarbení, zafarbení, chemickom pôsobení, chráni pred negatívnymi poveternostnými vplyvmi. Obsahuje keratín, panthenol, slnečnicový extrakt, mastné kyseliny, vitamín E. Prenikajúci do štruktúry vlasov, vyživuje, vyživuje vlasové folikuly, eliminuje poškodenie, obohacuje o výživné látky. Aplikujte na vyžmýkané pramene 20 minút.
 2. Pre rýchle schnutie - urýchľuje proces úpravy vlasov sušičom vlasov o 40 - 50%. Nevyhnutný pre farbené, poškodené pramene, ideálne po chemickom tvarovaní. Vďaka obsahu aminokyselín vyživuje zvnútra, eliminuje krehkosť. Vytvára ochranný film chrániaci pred stratou stopových prvkov, vystavením agresívnym vysokým teplotám. Pred použitím sušiča vlasov rozotrite na mokré vlasy.Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej
 3. Proti vypadnutiu - bojuje proti vypadávaniu vlasov, má protizápalové a dezinfekčné účinky. Zahŕňa chmeľový extrakt, panthenol. Posilňuje krvný obeh pokožky hlavy, podporuje rast, revitalizuje spiace žiarovky, dodáva zdravý vzhľad a žiarivosť. Aplikuje sa na vlhké kučery po dobu 20 - 30 minút.Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej
 4. Pre mastné vlasy - zlepšuje prácu mazových žliaz. Zabraňuje zvýšenému znečisteniu pokožky hlavy. Zvlhčuje, upokojuje, vyživuje kučery, zvyšuje pevnosť a pružnosť. Obsahuje panthenol, pomarančový extrakt, stopové prvky, vitamíny skupiny A, B, C. Distribuuje sa na mokré pramene po sprche. Odporúča sa používať kurzy dvakrát týždenne po dobu 30 dní, potom 1krát až šesť mesiacov. Pre ďalší efekt skombinujte so šampónom rovnakej série.
 5. Chemické stylingové výrobky Kapous Helix sa dodávajú v troch typoch pleťových vody. Obsahuje elastín, katiónové polyméry. Dávajú vlasom ľahkosť, lesk, chránia pred poškodením, regulujú proces vlnenia.
 • „0“ - pre normálne ťažko zvlnené pramene. Čas expozície od 14-30 minút;
 • Č. 1 - pre normálne vlasy;
 • Č. 2 - na chémiu zafarbených a poškodených kučier. Vydrží od 10-20 minút.
 1. Trojfázový "Tristep" je vhodný pre akékoľvek vlasy. Poskytuje energiu, poskytuje ochranu, okysličuje. Provitamín B5, Filmogen Silikons vyživujú, obnovujú štruktúru, vytvárajú ochranný plášť, zabraňujú statickej elektrine. Aplikujte na mokré vlasy pred stylingom.
 2. Proti lupinový:
 • Active Plus v ampulkách aktívne bojuje s problémom, zabraňuje jeho výskytu v budúcnosti. Eliminuje patogénne baktérie, zmierňuje zápaly, aktivuje obranyschopnosť a regeneračné procesy pokožky hlavy. Zahŕňa octopyrox, panthenol, olej z čajovníkového oleja. Nanáša sa na suché vlasy 25 - 30 minút.
 • Liečba - nanáša sa v spojení s prvým, vtiera sa masážnymi pohybmi.Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej

Na dosiahnutie trvalého výsledku sa odporúča nanášať spolu 2 krát týždenne.

Maska

Masky na ošetrenie vlasov Kapous:

 1. Pre poškodené vlasy - intenzívne zotavenie. Zloženie obsahuje: slnečnicový extrakt, vitamín. E, panteón, keratín. Zarovnáva a vyživuje vlasy, nasýti vlhkosťou, dodáva vitalitu, obnovuje keratínové špirály, chráni pred vonkajšími vplyvmi. Naneste na mokré pramene po dobu 20 minút, opláchnite.Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej
 2. Mliečna linka - na ošetrenie po chémii a ultrafialovom žiarení. Aktívne zložky: mliečne bielkoviny, maslo z makadamových orechov. Mokré vlasy sú mazané po celej dĺžke, udržiavané po dobu 15 minút, odstránené vodou a šampónom.

Maľovať

Capus s kyselinou hyalurónovou (paleta 116 odtieňov) je nový produkt spoločnosti.

Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej

Doteraz známe tónovacie činidlá:

 1. "Kapous Professional" je krémový stojan na farbenie všetkých typov vlasov. Má prírodné zloženie, pomáha dosiahnuť požadovaný efekt po prvej aplikácii. Dáva krásnu farbu a dobre upravenéPonúka 115 farieb, 6 zvýrazňovačov, ľahko sa ovláda. Udržuje jas až 6 týždňov, spoľahlivo maskuje sivé vlasy. Je možné navzájom miešať rôzne odtiene. Jeho použitie je hospodárne, nanáša sa na suché vlasy po dobu 35 - 50 minút. Trvanie expozície je určené jasom zvoleného tónu.
 2. STUDIO - pre prirodzené vlasy. Slnečnicový extrakt obsiahnutý v zložení poskytuje špeciálnu odolnosť, chráni pred slnkom. Nepoškodzuje kučery, vyživuje, zvyšuje lesk. Úplne odstráni šedé pramene. Zobrazené v 72 farbách, miešateľné 1: 1. Naneste na 35 minút.
 3. Non Amoniak - neobsahuje amoniak. Farba obsahuje etanolamín a aminokyseliny pre dlhodobé výsledky. Obsahuje hamamelu, harmanček, skorocel, má regeneračný a antialergénny účinok, plní vlhkosť a vitamíny, chráni pred poškodením. Ľahko sa používa, dodáva sa v 67 odtieňoch. Odporúča sa udržiavať ho na vlasoch najviac 30 minút.

Balzam

Kapousové balzamy:

 1. Osviežujúca „Blond“ - na farbené vlasy. Zahŕňa slnečnicový extrakt, keratín. Má ľahkú štruktúru, vyživuje a regeneruje vlasy. Vďaka obsiahnutým mikroelementom regeneruje keratínové špirály. Zachováva farbu po umytí a dodáva jej bohatosť a lesk. Nanáša sa na čisté pramene, rovnomerne rozložené 1 - 2 minúty, odstránené vodou.Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej
 2. Pre všetky typy vlasov - obsahuje keratín, kyselinu hyalurónovú, stopové prvky. Lieči, zvlhčuje a vyživuje kučery. Chráni pred nepriaznivými účinkami slnka. Vytvára ochranný film, ktorý odoláva znečisteniu ovzdušia. Nanášajte najviac 2 krát každých 7 dní.
 3. Na maľované - určené na šetrnú starostlivosť. Sýtosť farieb, dodáva lesk. Suspenzia obsahuje stabilizátor farby, ktorý zachováva jas odtieňa. Medzi účinné látky patria estery, makadamový extrakt a olivové listy. Normalizuje mastnosť vlasov, vyplňuje ich vlhkosť, podporuje ľahké rozčesávanie, nezamieňa pramene. Zabraňuje vystaveniu slnečnému žiareniu. Aplikujte na vlhké kučery po dobu 2 minút.
 4. S mentolom a kafrovým olejom - má hojivý, tonizujúci účinok, zabraňuje zápalu, uľahčuje rozčesávanie, ochladzuje a vyživuje vlasové folikuly. Zabraňuje podráždeniu. V suspenzii obsahuje kafrový olej, mentol, ovocné kyseliny. Používa sa 1 - 2 krát do 7 dní po vodných procedúrach.
 5. „Briliantový lesk“ pre každodennú starostlivosť, čistí, zjednodušuje česanie. Vráti lesk a pružnosť. Je to zmes kozmetických olejov, aminokyselín, panthenolu. Nanáša sa po umytí.Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej
 6. Séria balzamu „Bez vôní“ obsahuje iba prírodné zložky:
 • Argan, zvyšuje obsah vlhkosti, spolu s zložkami ľanového éteru a hodvábu poskytuje dobre upravený vzhľad a zvýšenú vlhkosť. Ideálne pre časté použitie. Chráni pred poškodením, neutralizuje pôsobenie voľných radikálov, vytvára ochranný film, ktorý chráni pred ultrafialovým žiarením. Vlasy sa lubrikujú každý deň, po 3 - 4 minútach sa zmyjú šampónom.
 • Keratín, s bambuckým maslom a aminokyselinami, intenzívne hojí zranené vlasy, vyživuje ich, zvlhčuje, zabraňuje ich vypadávaniu. Tvorí štruktúru, prebúdza žiarovky. Dodáva lesk a starostlivosť. Aplikujte na mokré kučery po dobu 2-3 minút

Prášok

Prášky Kapous sú určené na zosvetlenie, zvýraznenie, tonizáciu, vytvorenie zvýraznenia. Vhodný pre salón a domáce použitie. Pri použití je možné meniť farbu o 6-7 tónov. Nešíri sa, odstraňuje efekt žltnutia.

Prezentované v radoch Magic Keratin, Arganoil, Studio Professional, vrátane:

 • Prášky - ľahká štruktúra, ktorá sa rovnomerne mieša s oxidom. Kompatibilné s emulziou Cremoxon.
 • Prášok v mikrogranulách - nanáša sa na farbené vlasy, na zosvetlenie fóliou. Obsahuje kukuričný škrob, chráni kučery a pokožku hlavy pred suchom. Kombinuje sa s krémom Kapous Professional Cremoxon Soft.

Oleje a tekutiny

Oleje na obnovu postihnutých vlasov:

 1. arganový olej Kapous Arganoil - dodáva zamatovej hebkosti, ľahkosti, naplní sa vlhkosťou, chráni pred lámavosťou;
 2. dvojdielny Kapous Macadamia Oil s makadamovým olejom - lieči poškodené pramene, regeneruje, dodáva hodvábnosť a lesk.

Naneste na mokré kučery po dobu 15-20 minút, opláchnite šampónom

Tekutiny na ošetrenie koncového zariadenia Kapous:

 • Biotínová energia - obsahuje biotín, extrakt z ľanových semien;
 • Yilang-Yilang - ylang-ylangový olej;Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou.Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej
 • Kapous Magic Keratin na poškodenie na báze keratínu;
 • Krištáľový lesk - účinné látky zo semien, ľanu a slnečnice;
 • Liečba je liečivý prípravok s arganovým olejom;
 • Crystal Drops je zmes rastlinných extraktov.

Bojujte proti sekvestrácii, obnovte vlasy, tvorte keratínové cievky. Používajú sa po chémii. Distribuujte na vlasy pred farbením. Neumývať vodou.

Lak

Ekolak (tekutý lak) so silným držaním Kapous je jediný svojho druhu, ideálny pre dlhé vlasy. Poskytuje nehybnosť, pružnosť a lesk.

Silne fixuje, ale nelepí kučery, nezanecháva stopy, udržuje účes za akýchkoľvek atmosférických podmienok.

Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej

Chráni pred ultrafialovým žiarením, vlasy nevysušuje. Nastriekava sa na hotový účes vo vzdialenosti 25-30 mm.

Nastriekajte

Stylingový sprej Kapous - okamžite zlepšuje vzhľad kučier, udržuje štruktúru, styling modelov:

 • Koreňový objem - vzorec na dávanie okázalosti. Používa sa na vytvorenie ľubovoľného účesu. Nevyhnutné pre jemné a poškodené vlasy;
 • Diamantové rosy - dodáva lesk drahým kameňom. Vhodné na chodenie s účesmi;
 • Dvojfázová dvojitá renesancia - s hydrolyzovaným keratínom a silikónom. Vytvára stresovú odolnosť, mäkkosť, pružnosť, napĺňa sa vlhkosťou;Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej
 • Neviditeľná starostlivosť - stlačením z prosa a hodvábu mierne zafixuje pramene. Poskytuje UV ochranu, zachováva farbu;
 • Gélový sprej silný - Kapousový gélový sprej pre maximálnu fixáciu, ktorý simuluje objemový styling, efekt „mokrých“ vlasov. Hladko obtočí kučery, nevysuší, dodá lesk.

Naneste na mokré vlasy pred tvarovaním stylingu, neumývajte ich vodou.

Nenechajte si ujsť najpopulárnejší článok v stĺpcoch: Módny strih bob bob pre stredné vlasy. Foto, pohľad spredu a zozadu.

Paleta farieb Kapus

Paleta farieb Capus s kyselinou hyalurónovou - náhrada za profesionálne farby. Obohatený o kyselinu hyalurónovú s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktorá poskytuje omladzujúci účinok a hydratáciu.

Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej
Farba Kapus s kyselinou hyalurónovou obsahuje 106 farieb.

Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej

Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej

Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej

Farebná škála obsahuje 106 odtieňov rozdelených do skupín:

 • prírodný;
 • hlboko prírodné;
 • dymové odtiene;
 • možnosti dreva s teplým odtieňom;
 • zlato - 6 tónov;
 • bohaté zlato - 3 odtiene;
 • zlatá meď;
 • gaštan - 3 farby;
 • béžová blond - 2 typy;
 • perla;
 • piesková béžová - 3 tóny;
 • čokoláda - 10 možností;
 • meď, medená blondínka, červená, lastovičník, červenofialová. Asi 20 odtieňov ohňa;
 • Fialový;
 • pre intenzívne rozjasnenie;
 • blond. Výber zo 7 odtieňov, vďaka ktorým je možné meniť farbu o 3-4 tóny.
 • tónovací šampón, ktorý zosvetlí váš vlastný tón.

Zvýrazňovače farieb pre paletu Kapus

Paleta kyseliny hyalurónovej Capus je vybavená špeciálnymi vylepšovačmi farieb.

Vďaka ich predbežnému použitiu je možné zabrániť nepríjemným následkom, ktoré sa objavia počas procesu tónovania:

 • popol - odstráni medenú farbu, zvýrazní odtieň šedej;
 • fialová - vylučuje žltú;
 • modrá - neutralizuje žltosť;
 • červená - aktivuje meď, eliminuje zelený odtieň;
 • zlatá - odstráni fialovú.

Po použití posilňovačov sa vlasy stanú žiarivými, prestanú sa štiepiť a lámať. Kožné tkanivá zastavujú svrbenie a sú suché.

Série bez amoniaku

Atramenty radu Kapous Professional Magic Keratin sú založené na revolučných technológiách pre dlhotrvajúcu trblietavú farbu. Profesionáli odporúčajú pre problémové vlasy, pretože neobsahujú amoniak a alergény.

Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej

Alkalický účinok sa vykonáva etanolamínom, ktorý zvyšuje pevnosť štruktúry vlákna.

Kozmetika má ľahkú textúru, jemne maľuje na sivé vlasy, nezkazujte kučery. Vhodný na bežné použitie.

Rozsah obsahuje 78 farieb, ktoré sú navzájom dokonale kombinovateľné v pomere 1: 1

Ako zvoliť správny oxid

Pred vlastným zafarbením by ste si mali preštudovať pokyny a určiť:

 • pôvodná farba;
 • prítomnosť a počet šedých prameňov;
 • požadovaný odtieň.

Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej

V závislosti od odpovedí sa vyberá oxid:

 • 1,5% pre nový odtieň;
 • 1,9% vhodné na farbenie prírodných a odfarbených vlasov;
 • 3% - dať tmavú farbu;
 • 6% - rovnaký odtieň alebo 1,5-krát bledší;
 • 9% - zosvetlenie v 3 tónoch;
 • 12% - pre blond vzhľad

Konečný výsledok závisí od množstva zvoleného Crem OXON.

Technológia miešania a farbenia

Pri aplikácii palety Kapus sa odporúča dodržiavať pravidlá:

 1. Pred farbením zhodnoťte farbu vlasov tak, že ich dobre preskúmate pod umelým svetlom.
 2. Pokožku hlavy, oblasť za ušami namažte ochranným krémom.
 3. Časť farby pripravujte iba v plastových, sklenených alebo smaltovaných nádobách. Nepoužívajte kovové nádoby.
 4. Naneste látku špeciálnym štetcom, rovnomerne tónujte pramene.
 5. Celú zmes rozložte za 15 minút, aby sa rovnomerne zafarbila.
 6. Expozičný čas je potrebné zaznamenať od okamihu aplikácie.
 7. Nenechávajte pôsobiť na vlasoch dlhšie ako 45 minút, s výnimkou veľmi svetlej blond - 55 minút.
 8. Pred použitím otestujte alergiu. Naneste trochu roztoku farbiva na oblasť za ušami alebo pod lakťom. Sledujte reakciu kožných tkanív.

Keď ste sa rozhodli pre farbu a množstvo oxidu, musíte komponenty zmiešať v pomere 1: 1,5 (na jednu tubu farby potrebujete 150 g oxylénu). Pri počiatočnom zafarbení by mala byť suspenzia nanesená na pramene rovnomerne po celej dĺžke, pričom pri korienkoch ponechajte 4 cm, po 20 minútach státia natrite zvyšok. Opláchnite po 15-20 minútach.

Na sekundárne zafarbenie (obnovenie farby alebo zafarbenie koreňov) sa pripravujú 2 typy zmesi: intenzívnejšia pre žiarovky a menej jasná pre celú dĺžku.

Naneste najskôr na koreňovú zónu na 15 minút, potom na pramene rozdeľte menej nasýtený roztok, nechajte pôsobiť 20 minút. Napeňte farbu vodou. Umyte šampónom.

Náklady na kozmetiku

Paleta farieb Kapus s kyselinou hyalurónovou má sýte farby. Náklady na tubu sa pohybujú od 150 do 300 rubľov, v závislosti od obchodu. Oxid krému je možné zakúpiť za cenu 20-40 rubľov

Cena zvyšku kozmetiky sa pohybuje od 250 do 500 rubľov, v závislosti od maloobchodníka.

Nenechajte si ujsť najpopulárnejší článok v stĺpcoch: Módny strih bob bob na krátke vlasy. Foto, pohľad spredu a zozadu.

výsledky

V sieti odtieňov kozmetických výrobkov s kyselinou hyalurónovou prevládajú pozitívne recenzie. Podľa zákazníckych prieskumov má produkt príjemnú vôňu, ľahko sa nanáša, nešíri sa, dokonale maskuje sivé vlasy.

Farby Kapus s kyselinou hyalurónovou. Paleta farieb, návod ako miešať, regeneračné sérum, šampón, plnivo, sprej
Výsledkom zafarbenia farbou Kapus farbou s kyselinou hyalurónovou v odtieni 9.1 sú mäkké a dobre upravené vlasy bez žltnutia.

Vlasy vyzerajú živšie, získavajú sýtu farbu a lesk. Potreba tónovania korienkov sa objaví po 14 dňoch, po 6 týždňoch by sa mala farba celého účesu obnoviť.

Nevýhody kozmetickej rady, ktoré ženy pripisovali neprístupnosti výrobkov starostlivosti, najmä v malých mestách, a potrebe samostatného nákupu všetkých komponentov na farbenie (rukavice, oxid, balzam).

Kozmetická spoločnosť Kapous je lídrom na trhu s výrobkami vlasovej starostlivosti už viac ako 9 rokov. Paleta odtieňov "Capus" s kyselinou hyalurónovou vám umožňuje získať úplne nový vzhľad bez poškodenia štruktúry vlasov.

Séria hyaluronových kapsúl - video

Séria s kyselinou hyalurónovou "Kyselina hyalurónová" od spoločnosti Kapus:

Farbenie vlasov farbivom od Kapous Professional Hyaluronic:

Ohodnoťte článok
Kozmetológia a plastická chirurgia pre ženy. Oprava vzhľadu. Spôsoby, metódy, postupy na zlepšenie postavy a tváre
Pridať komentár

 1. Oľga

  Šampón s kyselinou hyalurónovou používam už niekoľko mesiacov. Vlasy sa pri dobrom umývaní nevysušujú. Nie je čo viac si priať.

  Odpovedať
 2. Elena

  Veľmi rozrušené, že je potrebné zmeniť farbu. Nový Kapus je jednoducho nemožné. Dlhé roky som bral farbu Kapus 7.81 a bol som šťastný.

  Farba sa však teraz zmenila, začala sa vyrábať v zelenej farbe a ABSOLÚTNE NEROBÍ. Nenatierala som sa absolútne cez sivé vlasy. Kompletný odpad - vyhodené peniaze. Keby chcel výrobca kvôli inflácii urobiť niečo lacnejšie, možno by vydal menší objem alebo by zvýšil cenu, ale takúto ohavnosť nemôžete ľuďom predať !!!! Mimochodom, kaderník povedal, že veľa ľudí sa začalo sťažovať po zmene farby.

  Odpovedať
 3. Lily

  Na mňa dobre funguje kyselina hyalurónová Kapous. Suché, pórovité rozštiepené končeky vyzerajú lepšie. Využívam všetky prostriedky podľa pokynov. A mimochodom, pokiaľ viem, 7.81 nie je určená na maľovanie sivých vlasov. A do linky pribudol iba hyalurón, čo by malo byť len plus.

  Odpovedať

Tvár

Nohy

Vlasy