Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Irina Agibalova - bývalý populárny účastnícky šok „Dom-2“... Na projekte nehľadala lásku, ale pomohla tam svojim dvom dcéram. Vzhľad ženy pred a po účasti na prehliadke sa veľmi zmenil. Podstúpila niekoľko plastických operácií a začala vyzerať výrazne mladšie.

krátky životopis

Irina Agibalova je bývalá účastníčka ratingovej show na TNT, ktorá dnes naďalej zarába peniaze na svojich sociálnych sieťach... Známa žena sa priblížila k 50 rokom.

Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Irina sa narodila v malej dedine v Kazachstane na jeseň 1965. Matka Agibalovej mala nemecké korene a nikdy netúžila po popularite. Otec reality hviezdy je Rus a bol šéfom UMS. Na rozdiel od svojich rodičov Irina vždy snívala o sláve. Pravda, vôbec nevedela, ako to dosiahnuť.

Agibalova má tiež staršiu sestru. Dnes spolu so svojou matkou žije v malom meste na Altajskom území a má vedúce postavenie v mestskej nemocnici.

Žena nechcela hýbať so slávnym príbuzným hlavného mesta a všeobecne sa všemožne vyhýba komunikácii s novinármi. Raz Galina dokonca agresívne požiadala tlač, aby nechala celú svoju rodinu na pokoji.

Irina absolvovala školu pomenovanú po N. Ostrovskom v rodnej dedine v roku 1981... Potom si pre seba vybrala profesiu učiteľa. Budúci účastník „House-2“ ľahko nastúpil na pedagogickú univerzitu. Na štúdium sa presťahovala do Semipalatinsku.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Ešte ako študentka sa Irina zoznámila so svojím budúcim manželom. Jurij Vasilievič bol vojak. Mladí ľudia sa stretli vo vojenskom meste. Už 2 týždne po prvom stretnutí zaľúbenci podali žiadosť na matriku.

O niekoľko týždňov neskôr sa konala svadba. Dnes Agibalová (jej dievčenské meno je Tarasenko) rada hovorí, že nepochybovala o svojom rozhodnutí vydať sa za Jurija. Mali lásku na prvý pohľad a mladí sa rozhodli svadbu neodkladať.

Po ukončení štúdia začala žena pracovať v miestnej škole. Bola učiteľkou biológie, ale jej práca sa jej príliš nepáčila. Irina chcela niečo ambicióznejšie ako len učiť vidiecke deti.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Rok po svadbe sa narodila prvá dcéra rodiny Agibalovcov. Olga sa stala najstaršou. A o 4 roky neskôr sa v rodine narodila druhá dcéra Margarita. Pár sa v rozšírenom zložení presťahoval do vojenského mesta v moskovskom regióne. Dcéry s nimi cestovali všade.

V tom čase si Irina uvedomila, že už viac nechce deti. Preto sa žena rozhodla aktívne sa venovať kariére. V novom mieste bydliska sa zamestnala v miestnej škole. Tu sa budúcej televíznej hviezde reality podarilo rýchlo stať sa riaditeľkou pedagogickej práce.

Rodina sa ale nezdržala dlho na jednom mieste. Dôvodom bola vojenská kariéra Jurija Vasilieviča. Posielal sa z miesta na miesto. Rodina sa v podstate pohybovala po moskovskom regióne.

V roku 1999 sa pár nečakane pre všetkých príbuzných rozviedol. Potom sa Irina okamžite znovu vydala. Ukázalo sa, že mala kancelársky románik, ktorý sa skončil tehotenstvom. Z novej milovanej Agibalovej sa narodil syn.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Ale toto manželstvo nebolo šťastné. Kvôli novému rozvodu musela žena opustiť školu, aby sa už nestretla s otcom svojho syna. Irina začala budovať kariéru v oblasti predaja. Obchodovala s železnými kovmi pre veľkú firmu.

Je zaujímavé, že 8 rokov po rozvode sa Agibalova rozhodla znovu spojiť so svojím prvým manželom Jurijom.Celý ten čas muž čakal na nevernú milenku a odpustil jej. Potom manželia predali svoje dva byty v moskovskom regióne, kúpili si spoločný dom v Pavlovskom Posade a spoločne sa tam presťahovali.

Dodnes manželia žijú spolu. Jurij Vasilievič si dokonca adoptoval Irininho syna z druhého manželstva. Ten chlap má teraz priezvisko a priezvisko svojho nevlastného otca. So svojim vlastným otcom nekomunikuje.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Obe dospelé dcéry Agibalovej sú tiež už dlho vydaté a vychovávajú svoje vlastné deti. Z času na čas prídu navštíviť svoju matku a babičku, sú radi, že môžu navštíviť a stráviť dovolenku v moskovskom regióne. Obe dievčatá už majú 2 dedičov.

Úspechy

Irina Agibalova (pred a po operácii vyzerá inak) nikdy nedokázala vybudovať úspešnú učiteľskú kariéru. Predaj žene tiež nebol poskytnutý. Podarilo sa jej však dosiahnuť to, čo chcela - stať sa slávnou v celom Rusku.

Dnes má žena na Instagrame viac ako 800 tisíc predplatiteľov. To jej umožňuje vynikajúco zarobiť na reklame rôznych produktov. Agibalova točí kulinárske videá a veľmi rada komunikuje so svojimi predplatiteľmi a ukazuje im nové zmeny vzhľadu.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Fanúšikovia sa o existencii Iriny dozvedeli vďaka škandálnej reality šou „Dom-2“, ktorá je stále na kanále TNT. Pred 10 rokmi za ním prišla žena. Ale Agibalova sa začala objavovať vo vzduchu oveľa skôr. Je to preto, že účastníčkou šou bola najmladšia dcéra Iriny Alexandrovna.

Rita sa stala jednou z prvých „členov domu“ a vybudovala si lásku pred miliónmi divákov. Dievča sa stretlo s Andrejom Čerkasovom, ktorý sa jej matke veľmi páčil. Nakoniec sa ale vydala za iného člena. Dievča nežilo dlho s Evgenym Kuzinom. Celá krajina ale sledovala aj svadbu a narodenie ich spoločného syna.

S príchodom malého Mitya začala byť Irina Alexandrovna oveľa častejšie pozývaná na predstavenie. Redaktori relácie ju navyše milovali pre jej schopnosť smelo sa vyjadrovať k jej nemilovanému zaťovi a ďalším účastníkom.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Takže postupne si ženu šou aj diváci začali všímať. Ukázala sa ako skutočná hovorkyňa pravdy a navyše so všetkými zúčastnenými rýchlo našla spoločný jazyk.

Niekoľko mesiacov po narodení svojho prvého vnuka prišla Irina Aleksandrovna do televízneho projektu ako plnohodnotná účastníčka. Stalo sa tak na jar 2010. Žena sa v šou objavila s rodinou svojej dcéry, ktorá sa vrátila z materskej dovolenky mimo obvodu.

O prítomnosť Agibalovej staršej v Polyane požiadala jej dcéra... Rita poznamenala, že potrebuje neustálu pomoc a podporu. Mladá matka mala veľké obavy, aby si sama neporadila s novorodencom. Televízna kariéra Iriny Alexandrovna sa teda začala.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Žena sa postupne vzdialila od pomoci deťom a začala sa aktívne podieľať na živote televízneho projektu. Na predstavenie prišla aj jej najstaršia dcéra. Je zaujímavé, že Irina žila na scéne a jej manžel žil oddelene. Trpezlivo čakal na svoju manželku, ktorá nakoniec dosiahla popularitu a tešila sa z nej.

Keď obe dcéry Agibalovej opustili projekt, musela tiež odísť. Keďže Irina si nevybudovala vzťah, ale pomáhala iba rodine, v šou už nemala čo robiť. Žena sa pokúsila vrátiť ešte niekoľkokrát a pokúsila sa vzbudiť jej záujem žieravými názormi. K predstaveniu ju však nikdy nezavolali.

Ako už bolo uvedené vyššie, dnes je Irina Aleksandrovna populárnou osobou - jej život na sociálnych sieťach sleduje niekoľko stotisíc predplatiteľov. Žena bloguje o svojej rodine, chudnutí, omladení, kozmetológii. Tiež veľmi rada rozpráva s témou varenia, stačí ukázať fotografie svojich dcér a vnúčat.

Zaujímavosti

Fanúšikov určite zaujmú neobvyklé fakty o samotnej Irine a jej živote:

  1. Agibalova sa stala hlavnou jedinou láskou svojho manžela. Napriek zrade na ňu manžel čakal niekoľko rokov a bol pripravený odpustiť, okamžite ju prijať späť.
  2. Irina miluje varenie, ale prakticky neje svoje jedlo, pretože často dodržiava prísnu diétu.Žena sa bojí priberania a straty atraktívnosti.
  3. Irina Alexandrovna ovplyvnila rozvod svojej najmladšej dcéry. Teraz je však Rita šťastná v novom druhom manželstve. Rodina Agibalovcov prakticky nekomunikuje s Evgenym Kuzinom.
  4. Príbuzní odsúdili ženu za účasť v talkshow. Po prvom vystúpení Iriny na televíznej obrazovke s ňou niektorí členovia rodiny jednoducho prestali komunikovať.

Vzhľad pred plastom

Irina Agibalova sa pred a po operácii obdivovala v zrkadle. Ale aj tak mala sťažnosti na svoj vzhľad.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

V prvom rade žena nebola spokojná so svojou vlastnou postavou.... Irina Alexandrovna považovala za veľmi ťažké dodržiavať diétu a nikdy nemala rada šport. Preto jej hmotnosť niekedy dosahovala 106 kg. Po pôrode boli na tele badateľné aj strie. Žena bola ešte viac v rozpakoch zo stavu pokožky na vnútornom povrchu rúk.

Agibalova tiež snívala o zmene pŕs. Žena ale nechcela zväčšiť mliečne žľazy, ale naopak ich zmenšiť. Po dlhom kŕmení svojich dvoch dcér a pravidelnom priberaní, následnom chudnutí, jej prsia poklesli a nepotešili oči novej hviezdy televíznej šou.

Výška Iriny je 167 cm. Niet divu, že 90 - 100 kg s ním vyzeralo príliš objemne. V týchto obdobiach uprednostňovala Agibalová voľné tmavé oblečenie z hustej tkaniny. Nemohla si dovoliť tesné šaty ani nohavice.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Pred svojou účasťou na projekte Irina Alexandrovna prakticky nevenovala čas a pozornosť starostlivosti o pokožku tváre... Preto mala vo veku 47 rokov v tejto oblasti veľa problémov. Napríklad ovál tváre sa výrazne zmenil, líca poklesli, v rôznych oblastiach sa objavilo veľké množstvo vrások. Irina zároveň v jej veku stále vyzerala žiarivo a príťažlivo.

Plastická operácia

Irina Agibalova vždy pred a po operácii uviedla, že nie je proti plastickej chirurgii. Keď mala na projekte možnosť napraviť nedostatky, žena s tým rada súhlasila.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Irina Alexandrovna sa rozhodla urobiť:

  • facelift, obočie, čelo;
  • zdvíhanie;
  • plastový krk;
  • zníženie žalúdka;
  • brachioplastika;
  • zmenšenie mliečnych žliaz.

Prvá veľká operácia tváre sa uskutočnila hviezde predstavenia vo veku 47 rokov. O jej vzhľad sa postarali špecialisti slávnej moskovskej kliniky.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Všetky vykonané procedúry nájdete v nasledujúcej tabuľke:

PostupVlastnosti:
Face faceTento postup umožňuje obnoviť kontúry a črty tváre. Zároveň je možné výsledok udržať po dobu 12-15 rokov.
Zdvihnutie čela a obočiaOdstraňuje vrásky na čele, ovisnuté viečka a obočie
ZdvíhanieIrina Aleksandrovna ošetrila strednú oblasť tváre kvôli zlepšeniu stavu pokožky okolo očí a lícnych kostí
Krk plastToto je zložitá operácia, ale umožňuje vám úplne obnoviť kontúry krku.

Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutieKeď sa uskutočnili všetky procedúry, účastník škandálnej televíznej šou bol veľmi rozrušený. Jedna z operácií bola neúspešná a Irinina tvár začala pôsobiť asymetricky. Takýto výsledok musela dlho korigovať. Zotavenie trvalo niekoľko mesiacov.

Keď si Agibalova začala upravovať telo, ukázalo sa, že má nezhubný nádor. Žena preto musela najskôr vyriešiť tento problém.

Potom súhlasila s poklesom žalúdka, čo viedlo k strate hmotnosti o 30 kg. Špeciálne kozmetické procedúry pomohli obnoviť pružnosť pokožky. Irina si zmenšila aj prsia. A tiež korigoval vnútorný povrch rúk. Teraz je hladká krásna pokožka.

Vzhľad po plaste

Irina Agibalova sa pred a po operácii odvážne objavila na verejnosti... Ale po všetkých zmenách to začala robiť oveľa ochotnejšie. Dnes žena vyzerá oveľa mladšie ako jej vek. Jeho hmotnosť sa pohybuje od 65 do 72 kg. Hviezda televíznej šou nemá vrásky na tvári a krku, preto odvážne inzeruje rôzne kozmetické prípravky.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Je zaujímavé, že po všetkých operáciách sa Irina tiež rozhodla zmeniť tvar pier.Táto časť ženskej tváre bola mierne korigovaná a zväčšená.

Tajomstvá krásy

Irina Agibalová venuje veľa času starostlivosti o seba... Ak pred operáciou používala kozmetiku iba minimálne, potom sa po zmenách stala doslova frekventantkou kozmetických salónov.

Dnes si žena pravidelne vyrába profesionálne pleťové masky, vykonáva vysoko kvalitné čistenie pleti. Vždy pravidelne navštevuje svojho obľúbeného plastického chirurga, ktorý po všetkých operáciách sleduje jej stav.Irina Agibalová. Fotografie pred a po operácii, chudnutie

Prísna strava pomáha Irine Alexandrovna udržiavať si postavu... Neje svoje obľúbené vysokokalorické nebezpečenstvo, ale snaží sa na obed a večeru zvoliť zeleninu, rovnako ako dusenú hydinu. Agibalova navyše pravidelne chodí na anticelulitídne masáže a miluje ošetrujúce procedúry vo vani.

Irina Agibalova pred aj po operácii mohla na svoj jasný vzhľad upozorniť ostatných. Dnes fanúšikovia nekonečne obdivujú, ako žena vyzerá. Je naozaj nemožné dať jej 55 rokov.

Video o Irine Agibalovej

Irina Agibalova, rozhovor pred bandážou žalúdka:

Ohodnoťte článok
Kozmetológia a plastická chirurgia pre ženy. Oprava vzhľadu.Spôsoby, metódy, postupy na zlepšenie postavy a tváre
Pridať komentár

Tvár

Nohy

Vlasy