Black Spider (Black Spider) spaľovač tukov. Ako vziať, cena, recenzie

Black Spyder - výkonný spaľovač tukov z celej produktovej rady americkej značky Cloma Pharma. Je to zmes klasickej zmesi ECA a zosilňovačov, termogénnych zlúčenín. Produkt prešiel všetkými potrebnými klinickými testami a potom bol patentovaný. Všetky jeho funkcie boli potvrdené v praxi.

Indikácie pre použitie

Black Spider (spaľovač tukov) sa odporúča pre športovcov a ľudí vedúcich aktívny životný štýl k znižovaniu telesnej hmotnosti. Výrobca dokazuje, že chudnutie si nevyžaduje aktívnu fyzickú aktivitu. Ak budete postupovať podľa všetkých pokynov, potom človek za pomerne krátke obdobie stratí 2 - 3 kg navyše.

Používanie tohto „energetického“ produktu poskytuje významné pozitívne aspekty pre život tela:

 • zrýchlenie metabolizmu;
 • zlepšenie centrálneho nervového systému;
 • zvýšenie ľudskej energie počas celého pracovného dňa;
 • udržiavanie dobrého fyzického tvaru;
 • produkcia adrenalínu na odbúravanie tukov;
 • spaľovanie tukov termogenézou;
 • zvýšená nálada;
 • znížená únava.

Pri užívaní doplnku by ste však mali brať do úvahy možné vedľajšie reakcie tela. Preto sa skôr, ako si kúpite Black Spyder, musíte osvojiť kontraindikácie a vedľajšie účinky spaľovača tukov.

Zloženie

Tento doplnok obsahuje veľa prírodných, ekologických a osvedčených produktov.

Black Spider (Black Spider) spaľovač tukov. Ako vziať, cena, recenzie

Spaľovač tukov obsahuje:

 1. Hlavná zmes: ECA. Extrakt z efedry, aspirín a yohibín. Práve na nich spočíva hlavná funkcia doplnku: spaľovanie nadbytočných kilogramov. V tomto komplexe sa navyše prvá zložka používa v dvoch modifikáciách. Je to výťažok z ephedry, ktorý zlepšuje činnosť dýchacieho centra a uvoľňuje hladké svalstvo pľúc a priedušiek. Okrem toho potláča chuť do jedla a zároveň zvyšuje výdrž tela pri aktívnej fyzickej aktivite. Aspirín pomáha nielen spaľovať nadbytočné kilogramy, ale aj predchádzať rôznym prechladnutiam, chronickým ochoreniam gastrointestinálneho traktu a rakovine. Táto zložka navyše obnovuje imunitný systém ľudského tela počas rotavírusových infekcií. Tretia zložka v zmesi ovplyvňuje predovšetkým receptory centrálneho nervového systému a body, ktoré ovplyvňujú motorické schopnosti tela. Má osobitný vplyv na krvný obeh. Preto v prípade predávkovania dochádza u ľudí k tachykardii, rýchlemu pulzu a chveniu končatín. Medzi vedľajšie účinky tejto zložky patrí zvýšené libido.
 2. Kofeín bezvodý. Táto zložka zvyšuje výkonnosť športovca ráno, zlepšuje náladu a tonizuje celé telo. Pretože zvyšuje krvný obeh, bolesti hlavy sa znížia, keď sa užíva študovaný liek. Zložka pomáha zvyšovať imunitu počas sezóny nachladnutia a vírusových ochorení. Medzi jeho nežiaduce reakcie však patrí diuretický účinok. Okrem toho predávkovanie študovaného spaľovača tukov vedie k exacerbácii chorôb gastrointestinálneho traktu. Vyskytujú sa nevoľnosť, zvracanie a bolesti brucha.
 3. Koreň zázvoru. Táto zložka podporuje lepšie trávenie potravy.Rovnako ako ďalšie zložky pomáha zlepšovať pamäť, zvyšovať koncentráciu, zlepšovať celkovú pohodu človeka a jeho náladu počas celého pracovného dňa. Blahodárne pôsobí na imunitný systém tela.
 4. Extrakt z vŕby. Táto zložka zvyšuje účinok aktívnych zlúčenín liečiva. Výsledkom je: prvý účinok je badateľný už na konci prvého týždňa užívania.
 5. Zelený čaj. Rovnako ako koreň zázvoru pomáha zlepšovať metabolizmus tela. A tiež táto zložka má antioxidačné vlastnosti. Pôsobí priaznivo na receptory centrálneho nervového systému ľudského tela.
 6. Extrakt maté. Práve táto zložka má pozitívny vplyv na fungovanie centrálneho nervového systému a zlepšuje náladu človeka. Táto zložka je prírodným stimulantom, ktorý normalizuje fungovanie všetkých orgánových systémov. Okrem toho pomáha očistiť telo od toxínov, toxických a omamných látok.
 7. Výťažok z guarany a citrusových plodov. Tieto zložky pomáhajú účinným látkam spaľovať tuky.
 8. Kajenské korenie. Táto korenená zelenina je nevyhnutná pre proces termogenézy. Môže byť tiež dobrým pomocníkom pri prevencii prechladnutia, vírusových a onkologických ochorení.
 9. Pikopinát chrómu. Takáto zložka je potrebná na zvýšenie nielen vytrvalosti, ale aj súboru svalovej hmoty v ľudskom tele. Je to on, kto je hlavným zdrojom chrómu, ktorý normalizuje a reguluje produkciu inzulínu. Táto zložka reguluje množstvo glukózy v krvi športovcov, potláča chuť do jedla a zvyšuje krvný obeh. Látka sa navyše podieľa na energetickom metabolizme, ktorý zvyšuje svalovú hmotu a tonus tela ako celku.
 10. Vitamíny skupiny B. Tieto organické zlúčeniny sú nevyhnutné na udržanie ľudskej imunity a zlepšenie pohody celého tela. Okrem toho veľa zlúčenín tejto skupiny normalizuje prácu kardiovaskulárneho systému.

Nákup doplnku Black Spider na území Ruskej federácie však môže byť v rozpore s právnymi predpismi krajiny, pretože doplnky okrem opísaných zložiek obsahujú zakázanú omamnú látku - fenyletylamín.

V akej podobe sa vyrába

Black Spider (spaľovač tukov) je k dispozícii iba vo forme kapsúl. Sú čierne. Kapsuly sa umiestnia do hermeticky uzavretej plastovej nádoby.

Vo virtuálnom priestore existujú rôzne typy týchto nádob: v závislosti od počtu kapsúl môže byť ich kapacita 25, 50 a 100 kusov. Cena produktu sa líši v rôznych internetových obchodoch od 1 500 do 4 000 rubľov.

Zák

Väčšina produktu Black Spider je určená pre športovcov. Tento výkonný spaľovač tukov je základným liekom pre aktívnych ľudí v oblasti fitnes a kulturistiky.

Účinok lieku je spôsobený jeho tepelnými vlastnosťami: pri užívaní doplnku stúpa telesná teplota, čo prispieva k produkcii veľkého množstva adrenalínu, a už kvôli tomu aj k spaľovaniu nadbytočných tukových vrstiev.

Black Spider (Black Spider) spaľovač tukov. Ako vziať, cena, recenzie

Všeobecne platí, že účinok výrobku na telo:

 • zlepšenie centrálneho nervového systému a priebehu všetkých druhov metabolizmu v ľudskom tele;
 • aktivácia produkcie adrenalínu;
 • "Spaľovanie" prebytočného tuku a prevencia tvorby nových;
 • stimulácia procesu termogenézy.

Ak však dôjde k porušeniu technológie používania tohto lieku, môžu sa vyskytnúť vedľajšie účinky a nezvratné následky pre človeka.

Aplikácia

1 kurz príjmu Black Spider je 50 dní. Počas tohto časového obdobia sa odporúča prestať konzumovať mastné rýchle občerstvenie a sladké sýtené nápoje. Bude tiež potrebné vykonať ďalšie kardio tréningy.

Medzi kurzami je nutná prestávka, minimálne 1 mesiac. Mnoho odborníkov v súčasnosti odporúča užívať hepatoprotektory.

Denné jedlo by malo byť rozdelené na 5-6 porcií. Je tiež potrebné postarať sa o dostupnosť čistej pitnej vody, pretože bude potrebné každý deň 2 - 3 litre.Výrobca odporúča súbežne viesť aktívny životný štýl.

Pre dospelých

Black Spider (spaľovač tukov) by sa mal užiť 1 kapsula dvakrát denne pol hodiny pred raňajkami a 30 minút. pred obedom trochu vody.

Black Spider (Black Spider) spaľovač tukov. Ako vziať, cena, recenzie
Tento článok podrobne popisuje pravidlá používania spaľovača tukov Black Spider.

Odporúčaná strava:

 • bielkovinové výrobky: všetky druhy mäsa okrem bravčového mäsa, vajec a nízkotučného tvarohu;
 • zelenina a ovocie čerstvé, varené alebo dusené.

Neodporúča sa užívať liek večer alebo v noci. V opačnom prípade sa výrobok vypáli. Na dosiahnutie najlepšieho účinku je možné navyše použiť ďalšie látky: Omega-3 a Koenzým-10.

Pre tehotné

Tehotné ženy a spravodlivé pohlavie počas laktácie majú prísne zakázané užívať tento liek.

Pre starších ľudí

U ľudí v dôchodkovom veku môžu vedľajšie účinky viesť k nárastu chronických chorôb, mŕtvice a infarktu, v závažnejších prípadoch k smrti. Preto je Black Spider prísne zakázaný pre starších ľudí.

Kontraindikácie

Každý kupujúci by mal jasne pochopiť: neexistuje žiadny všeliek na zníženie nadváhy bez následkov na telo. Tento spaľovač tukov nie je výnimkou. Okrem svojich pozitívnych vlastností má liek veľa obmedzení.

Skúmaný liek je kontraindikovaný pre nasledujúce kategórie občanov:

 • deti a dospievajúci;
 • tehotné ženy a ženy počas laktácie;
 • ľudia s diagnostikovanými neurologickými patológiami;
 • ľudia trpiaci chronickými chorobami srdca, pečene a obličiek.

Okrem toho s mimoriadnou opatrnosťou by liek mali užívať ľudia trpiaci rôznymi chronickými ochoreniami gastrointestinálneho traktu, pretože prítomnosť aspirínu v zložení spaľovača tukov môže zhoršiť ochorenia.

Predávkovanie

Prekročenie prípustného príjmu študovaného lieku je charakteristické vysokým krvným tlakom, zvýšenou srdcovou frekvenciou, poruchami spánku športovca, závratmi a trasami rúk. V niektorých prípadoch sú možné kŕče končatín. Na zmiernenie tohto stavu musíte navštíviť lekára a potom postupne znižovať dávku činidla.

Vedľajšie účinky

Black Spider (spaľovač tukov) má okrem pozitívnych účinkov aj množstvo negatívnych účinkov. Najčastejšie ľudia pozorujú alergické reakcie na určité zložky lieku. Väčšina ľudí navyše zažije poruchy spánku, keď užijú Black Spider niekoľko hodín predtým.

Black Spider (Black Spider) spaľovač tukov. Ako vziať, cena, recenzie

Vďaka tepelnému účinku je možná zvýšená telesná teplota a veľké uvoľňovanie vody a potu počas cvičenia. V niektorých prípadoch je možný alarmujúci stav tela sprevádzaný trasením rúk.

Napriek vyššie uvedeným príznakom výrobca zázračného produktu zaručuje, že vedľajšie účinky rýchlo ustúpia po adaptácii ľudského tela na ňu.

Liekové interakcie

Pretože spaľovač tukov účinne ovplyvňuje procesy prebiehajúce v ľudskom tele, jeho interakcia s rôznymi látkami a komplexmi môže zlepšiť alebo naopak zhoršiť konečný výsledok.

Zoznam zakázaných drog, nápojov a potravín obsahuje:

 1. Predtréningové komplexy pre športovcov. Znižujú aktivitu hlavných zložiek liečiva a neutralizujú účinok ďalších zlúčenín a prísad.
 2. Alkoholické nápoje. Akýkoľvek výrobok obsahujúci alkohol neutralizuje účinok hlavných zložiek študovaného výrobku.
 3. Energetické nápoje. Ich interakcia s Black Spider je podobná ako v predchádzajúcom bode.
 4. Sýtené nápoje. Oslabujú produkciu adrenalínu a množstva hormónov.
 5. Silné nesteroidné protizápalové lieky. Oslabujú proces termogenézy a zhoršujú „spaľovanie“ tukov.
 6. Antibiotiká. Tieto lieky znižujú aktivitu hlavných zložiek spaľovača tukov.

Okrem toho sa môžu diuretiká užívať iba 1 týždeň po ukončení kurzu. K tomuto lieku sa odporúča pridať komplex vitamínov a iných mastných kyselín.

Podmienky a lehoty skladovania

Čas použiteľnosti neobmedzený.

Skladovaný produkt skladujte na suchom, tmavom a chladnom mieste vo vzduchotesnej nádobe. Chráňte pred priamym slnečným žiarením spaľovač tukov. Nezabudnite tiež udržiavať tento liek mimo rôznych vykurovacích telies. Za žiadnych okolností by sa deti nemali dostať na miesto, kde je liek uložený.

Analógy

názovUvoľnite formulárZloženieVýhody a nevýhody
Hyperrush čiernej mambykapsuly
 1. Hlavná zmes: Yohimbín, Evodiamín, Synefrín. Zmes má termogénny účinok.
 2. CoreX - zlepšuje fungovanie centrálneho nervového systému, znižuje vlastnosti tukovej vrstvy, zvyšuje výdrž.
 3. Kofeín je termogénny. Zlepšuje metabolizmus tela.
 4. Beta-aminoetylamín. Komponent pomáha pri malej fyzickej námahe.
Medzi výhody patrí vyvážené prírodné zloženie, mierne dávkovanie (denná denná dávka dosahuje 2 kapsuly) a vysoká účinnosť.

Ale medzi mínusy je veľký zoznam kontraindikácií a výrazných vedľajších účinkov.

Hi-Tech Pharmaceuticals ECA Xtremekapsuly
 1. Zmes extraktu z ephedry, kofeínu a aspirínu. Práve táto kombinácia efektívne spaľuje prebytočný telesný tuk.
 2. Extrakty zo Senegalu. Tieto zložky pomáhajú zlepšovať náladu.
 3. Synefrín. Táto organická zlúčenina pomáha spaľovať tuky, potláča chuť do jedla a má priaznivý vplyv na centrálny nervový systém.
 4. Výťažky z pelargónie. Tieto zložky pôsobia ako stimulanty a regulátory hormonálnej sekrécie.
 5. Polynikotinát chrómu. Zlúčenina zlepšuje náladu človeka.
Medzi výhody lieku patrí vysokokvalitné prírodné zloženie, rýchly výsledok.

Ale medzi negatívami, mnoho používateľov uvádza veľkú dennú dávku (až 5 kapsúl) a výrazné vedľajšie účinky.

Červená vosakapsuly
 1. Zmes extraktu z ephedry, kofeínu a aspirínu. Práve táto kombinácia efektívne spaľuje prebytočný telesný tuk.
 2. Higenamín. Svojimi vlastnosťami ovplyvňuje telo podobne ako výťažky z pelargónie.
 3. Zmes zlúčenín obsahujúcich yohimbín, kyselinu chlorovodíkovú. Táto kombinácia zlepšuje účinnosť centrálneho nervového systému, zvyšuje koncentráciu a bdelosť, zlepšuje metabolizmus a energetický metabolizmus v ľudskom tele. Okrem toho poskytuje zmes vynikajúci vazodilatačný účinok.
Odborníci označujú výhody lieku ako prijateľnú cenu, zložitú akciu, dobré výsledky v krátkom čase.

Ale medzi nevýhodami, veľa kupujúcich zaznamenáva výrazné vedľajšie účinky.

Black Spider (Black Spider) spaľovač tukov. Ako vziať, cena, recenzie

Aj keď sú všetky tieto lieky účinné pri znižovaní nadbytočných kilogramov, pri nesprávnom použití sa môžu zmeniť z všelieku na jed. Neodporúčajú sa používateľom, ktorí nie sú v dobrom zdravotnom stave.

Nezabudnite dodržiavať všetky pokyny týkajúce sa podmienok prijatia a dávkovania. Je prísne zakázané neustále brať analógy. Pred použitím by ste sa mali najskôr poradiť s miestnym lekárom.

Black Spider je výkonný spaľovač tukov. Má jedinečné zloženie, ktoré pomáha dosiahnuť dobré výsledky pri chudnutí v krátkom časovom období. Môžete zabrániť výskytu vedľajších účinkov tohto lieku, ak budete dodržiavať všetky pravidlá uvedené v pokynoch.

Autor: ariadna2018-1

Video o spaľovači tukov Black Spyder

Popis a pravidlá použitia spaľovača tukov Black Spider:

Ohodnoťte článok
Kozmetológia a plastická chirurgia pre ženy. Oprava vzhľadu. Spôsoby, metódy, postupy na zlepšenie postavy a tváre
Pridať komentár

Tvár

Nohy

Vlasy